• Головна
  • Суд зобов'язав київську фірму повернути франківському водоканалу кошти за недійсні талони на пальне
07:46, 14 травня 2020 р.
Надійне джерело

Суд зобов'язав київську фірму повернути франківському водоканалу кошти за недійсні талони на пальне

Суд зобов'язав київську фірму повернути франківському водоканалу кошти за недійсні талони на пальне

Господарський суд Івано-Франківської області стягнув на користь КП “Івано-Франківськводоекотехпром” з київського ТОВ “Техойл НК” 327 915,30 гривень заборгованості за невикористані талони на отримання дизпалива та бензину.

У березні 2018 року ТОВ “Техойл НК” виграло тендер на постачання “Івано-Франківськводоекотехпрому” бензину і дизельного палива за талонами. Після укладення договору водоканал заплатив “Техойл НК” 1 177 837,5 гривень та отримав на цю суму талони на бензин А-92, А-95 та дизельне паливо.

Однак з 6 листопада 2018 року талони перестали приймати на автозаправних станціях, які мали видавати паливо відповідно до договору. Так, водоканал не зміг отримати товар на 327 915 грн.

КП “Івано-Франківськводоекотехпром” вимагало у ТОВ “Техойл НК” повернути на розрахунковий рахунок 327 915,30 гривень за невикористані талони, однак кошти на рахунок позивача не поступили.

Водоканал звернувся до суду. Представники відповідача на жодне засідання не з’явилися та не повідомили про причини неявки.

Суд задовольнив позов КП “Івано-Франківськводоекотехпром” та стягнув з ТОВ “Техойл НК” 327 915,30 грн основної заборгованості та 4918,73 грн судового збору.

За даними інформаційно-аналітичної системи YouControl, ТОВ “Техойл НК” зареєстроване у 2017 році у Києві на вулиці Ярославів Вал, 5-В.

З 2006 року створено з десяток компаній, які містять в своїй назві слово «Техойл»: «Техойл Рітейл», «Техойл ТМ», «Техойл ТК», «Техойл Трейд», “Техойл НК”, “Техойл ЛТД”, “Техойл Нафтохімія” (Техойл НХ), «Техойл Петролєум» та ТОВ “Техойл БН”.

Майже всі ці компанії пов’язує спільна адреса – Ярославів Вал, 5-В. Майже у всіх підприємствах засновником або директором був Пащенко Віталій Віталійович.

Вони спеціалізуються на постачанні  нафтопродуктів державним та комунальним підприємствам. Фірми виграють тендери та постачають бензин і дизпаливо таким підприємствам, як «Укропошта», «Укрзалізниця», “Укртрансгаз” тощо; силовим структурам – СБУ, поліції, місцевим прокуратурам; комунальним підприємствам; медичним та освітнім установам по всій Україні та ін.

Деякі з цих фірм за рік міняли кілька юридичних адрес і кілька засновників. Також ці підприємства фігурують у десятках судових справ через недобросовісне виконання договорів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #водоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...