• Головна
  • Кому Потрібно Оформлювати Електронний Поліс ОСЦПВ
Новини компаній
14:46, 28 травня 2020 р.

Кому Потрібно Оформлювати Електронний Поліс ОСЦПВ

Новини компаній

Страхування ОСЦПВ потрібно кожному водієві. А більшість з них можуть спростити собі життя та оформити електронний поліс ОСЦПВ. Це зручно, дешево та має достатньо переваг у порівнянні зі звичайним паперовим полісом ОСЦПВ. Що таке електронний поліс ОСЦПВ та як оформити страхування вигідно - читайте далі у статті.

Кому Потрібно Оформлювати Електронний Поліс ОСЦПВ, фото-1

Зміст

  1. Поліс ОСЦПВ: що це таке
  2. Що страхує страховий поліс ОСЦПВ
  3. Нащо потрібен ОСЦПВ калькулятор
  4. ОСЦПВ або автоцивілка онлайн
  5. Автоцивілка Київ

Поліс ОСЦПВ: що це таке

Що таке поліс ОСЦПВ? ОСЦПВ - це обов’язкове страхування цивільноправової відповідальності. Це обов’язкове страхування, наявність котрого передбачене законодавством України. Без нього водіям забороняється користуватися цим транспортом. 

Що страхує страховий поліс ОСЦПВ

Страховий поліс ОСЦПВ страхує відповідальність водія щодо інших учасників дорожнього руху. У разі аварії страхова компанія винуватця має відшкодувати збитки потерпілим. Якщо ж винувата сторона не має чинного страхування, то всі збитки лягають на водія. І він має сплачувати їх з власної кишені.

Виплати за ОСЦПВ у 2020 році складають 130 та 260 тис грн за шкоду, заподіяну майну та здоров’ю відповідно. Розширити ліміт страхових відшкодувань можна за допомогою додаткового покриття. Через те, що автомобілі дорожчають та на дорогах України багато іномарок, страхового відшкодування від базового варіанту ОСЦПВ буває недостатньо. У такому разі різницю між вартістю ремонту транспортного засобу та лімітом страхування сплачує водій. 

Щоб такої ситуації не відбулося, радимо водіям, особливо тим, что мешкає у великих містах або не має достатнього досвіду, оформлювати додаткове покриття. Також це стосується водіїв, що багато часу проводять за кермом автомобіля. Наприклад, таксистів чи далекобійників.

Нащо потрібен ОСЦПВ калькулятор

Особлива риса страхування ОСЦПВ - це його низька вартість. Більш того, вона розраховується індивідуально для кожного водія. 

Через те, що ОСЦПВ - це обов’язкове страхування, і воно потрібно всім власникам наземного транспорту (за винятком велосипедистів), вартість страховки повинна бути по кишені кожному водієві. Тому популярні питання про ОСЦПВ завжди містять відповіді про вартість страхування.

За даними Моторного транспортного страхового бюро України (МТСБУ), яке регулює роботу страхових компаній та питання щодо відшкодування за ОСЦПВ, середня вартість поліса обов’язкового автострахування складає близько 500 грн. Але, якщо ви обираєте собі поліс ОСЦПВ, радимо заздалегідь розрахувати вартість страхування.

Вартість страхування ОСЦПВ розраховується за спеціальною формулою, яку встановлює держава. Розрахувати вартість страхування саме для вас легко за допомогою онлайн-калькулятора ОСЦПВ. 

Вартість ОСЦПВ, у першу чергу, залежить від:

  • Обсягу двигуна транспортного засобу;

  • Типу транспорту (автомобіль, мотоцикл тощо);

  • Марки та моделі автомобілю;

  • Міста реєстрації водія.

Вартість ОСЦПВ може відрізнятися у різних страхових компаній. Тому, щоб не переплачувати, радимо користуватися агрегаторами цін. Щоб розрахувати ОСЦПВ, варто внести ці дані у спеціальну форму на сайті. Після цього ви побачите чинні пропозиції від різних страхових. І зможете обрати той, що вам до вподоби.

ОСЦПВ або автоцивілка онлайн

Поліс ОСЦПВ також називається автоцивілкою. Його потрібно оформлювати щороку. Та більше не потрібно оформлювати страхування безпосередньо у відділенні страхової компанії. З 2019 року визнано чинними електронні поліси.

Оформити електронне страхування ОСЦПВ можна як на сайті страхової компанії, так і за допомогою платформ онлайн-страхувань або агрегаторів цін. Електронний поліс ОСЦПВ не потрібно роздруковувати. Поліс страхування можна показувати з екрану мобільного телефону або планшету, можна роздрукувати (якщо ви полюбляєте зберігати документи саме у такому форматі) або просто назвати номер поліса співробітникам поліції.

Електронний поліс ОСЦПВ коштує на 10% дешевше, ніж паперовий аналог. Державою закладено спеціальний коефіцієнт, що знижує вартість страхування. Його просто та легко оформлювати. А після оплати поліс зберігається на електронній пошті. Тому його можна завантажити у будь-який час, навіть багато разів.

Автоцивілка Київ

Якщо ви оформлюєте автоцивілку у Києві, то радимо вам обирати надійну компанію, порівнювати не тільки вартість поліса ОСЦПВ, а й на рейтинг страхових компаній. Також не зайвим буде додати до страхування додаткове покриття, бо у Києві велика кількість ДТП щоденно та варто максимально застрахувати свою відповідальність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поліс ОСЦПВ #Автоцивілка #Київ #ОСЦПВ #ОСАГО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...