Новини компаній
16:35, 22 травня 2020 р.

Тренди веб-дизайну 2020

Новини компаній

Щоб розробити сучасний дизайн сайту, потрібно спочатку ознайомитись з трендами поточного року. Всі ці тенденції постійно змінюються під впливом нових розробок. У 2020 році почався стрімкий ріст технічних можливостей, тому розробники не завжди встигають їх помітити вчасно. Тому ми пропонуємо звернутися за допомогою до висококваліфікованих робітників компанії Zelios. Тут Ви зможете замовити розробку сайту у Тернополі https://zelios.te.ua/, а ми подбаємо про те, щоб втілити Вашу мрію.

Що зараз в тренді?

Представлені нижче тренди можуть реалізуватися в різних варіантах проекту. Часто змішування різних типів допомагає створити надзвичайні результати. Тому давайте розглянемо всі тренди веб-дизайну 2020 року.

1. Головним трендом в цій сфері буде моушн-дизайн та анімовані інтерфейси. Сучасна людина краще сприймає інформацію під час руху. Тому ми уважно розглядаємо анімовані банери на вулицях міста. Правильно виконаний дизайн в стилі анімації зробить певне посилання від бренду і допоможе охопити велику кількість аудиторії.

2. Темний режим в стилі dark mode став новою тенденцією. Компанія Android представила свої типи цього режиму - Force Dark Mode та System Dark Mode. Відома компанія Microsoft представила свій тип режиму в додатку електронної пошти. Дана презентація привертає цікавість користувачів.

3. Використовуйте насичені кольори. Веб-дизайн стає більш сміливим. Радимо використовувати більш яскраві або неонові кольори і поєднувати їх з приглушеними відтінками. Завдяки нашій свободі вибору, ми створюємо щось нове, яке зовсім не схоже на минуле.

4. Ілюстрації – це інтерпретація інформації за допомогою візуального сприйняття. Завдяки цьому проект стає оригінальним і краще сприймається його обсяг.

5. Анімована графіка стала тенденцією року. Використання цієї техніки полегшує сприйняття ідеї і надовго залишається у пам’яті. Мікро-взаємодії також стали популярними цього року. Це надзвичайно важлива тенденція в дизайні роботи. Завдяки цьому методу можна зробити різницю між базовим додатком і веб-сайтом.

6. Мікро-взаємодії допомагають зрозуміти принцип дії системи.

7. Використайте відео контент. Такий тип допоможе донести більше інформації і краще її сформулювати.

8. Завдяки функціональності кожен елемент використовується виходячи з його призначення. Це дозволяє користувачу швидше знаходити інформацію.

9. Дизайн персонажів допомагає визначити символ, який підтримує образ концепції.

10. Поєднуйте ілюстрації та текстури. Вони створюють чудові композиції. Починаючи від зернистих текстур до мазків пензля – все це додасть оригінальності ідеї.

11. Дискретно окреслена плоска ілюстрація – це тонка лінія обведення, яку наносять на кожен елемент. В більшості використовується чорна палітра.

12. Ізометричні ілюстрації можна знайти в основному в дизайні. Ця тенденція розвинулась протягом минулого року і досі користується великою популярністю.

13. Поєднання відео з анімованими ілюстраціями допомагає досягти хороших результатів.

14. Багато компаній почали анімувати свої логотипи. Це покращує дизайн бренду і додає новизни. Щоб замовити створення лого https://zelios.te.ua/poslugi/dizajn/rozrobka-logotipu в компанії Zelios, перейдіть на наш сайт або зверніться до наших менеджерів. Ми прикладемо всі зусилля для того, щоб зробити Ваш бренд незабутнім.

15. Поєднання 2D і 3D техніки за допомогою відповідного програмного забезпечення, дозволить зробити дизайн більш цікавим.

16. Варто також згадати про дадаїзм, швейцарський дизайн і bauhaus. Ці стилі завжди актуальні і підкреслюють типографіку.

17. Ультрамінімалізм використовує вузьку колірну палітру та прості форми. Щоб створити цей тип дизайну, використовують негативний простір, легку кольорову гаму і невелику кількість геометричних фігур.

18. Техніка дуплекс дозволяє використовувати кольори і їх півтони. Виглядає таке зображення досить реалістично і стильно. Дуплекс часто використовують при ребрендингу стислих термінів.

19. Легка анімація поверх фону зацікавить читачів з першого погляду. Рухомі об’єкти будуть чудовим доповненням. Але не варто заповнювати ними весь простір, щоб запобігти нагромаджені.

Як обрати фотоматеріал?

Фото – це один з найважливіших компонентів веб-дизайну. Завдяки зоровому сприйнятті, ми можемо донести інформацію до клієнта, не використовуючи слова. Якщо проаналізувати новинки, можна сказати, що досить трендово виглядають незвичайні фото, які були зроблені в незвичній обстановці. Також варто використовувати фотографії з елементами малюнку. Не забудьте добавити текст. Але всі методики змішувати не потрібно. Це зробить вашу робото дуже нагромадженою і не красивою. Новинкою стала також техніка використання різних кольорових джерел світла.

Новизною в цій сфері також є розроблення власного стилю. Лицем компанії є насамперед логотип, завдяки якому люди сприймають і запам’ятовують продукцію. І компанія Zelios допоможе Вам у цьому. Щоб замовити лого потрібно просто звернутися до нашого менеджера і надати свої побажання. Ми виконаємо роботу в найкоротший термін.

В чому практичність тривимірних об’єктів?

3d техніка дозволить Вам привернути більше уваги покупців, збільшити кількість продаж і зробити Ваш сервіс ексклюзивним. Часто використовують такі моделі в онлайн магазинах. Завдяки цьому клієнт зможе повністю оцінити вигляд товару і зробити правильний вибір.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Zelios #розробка_сайтів #розробка інтернет_магазину #інтернет_магазин
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...