• Головна
 • Вибрати гідного стоматолога і стоматологічну клініку допоможуть 3 фактори
Реклама
12:55, 16 липня 2020 р.

Вибрати гідного стоматолога і стоматологічну клініку допоможуть 3 фактори

Реклама
Вибрати гідного стоматолога і стоматологічну клініку допоможуть 3 фактори, фото-1

При виборі лікаря-стоматолога і стоматологічної клініки керуватися потрібно трьома факторами – інфекційна безпека клініки, сучасне обладнання, завдяки якому гарантується безпека, а також професіоналізм фахівця. Таким вимогам відповідає клініка Familia з інноваційною стоматологією лікарі якої нададуть кваліфіковану допомогу і проявляють турботу про кожного пацієнта, незалежно від віку. На деякі нюанси варто звернути увагу при виборі стоматолога.

Як вибрати гідного фахівця

Перш за все, варто дізнатися у своїх друзів, колег або знайомих. Найімовірніше, у кожного є свій невдалий досвід лікування, і вони можуть порекомендувати гарного стоматолога.

Знаючи прізвище  стоматолога, можна подивитися відгуки про нього в інтернеті. У разі, коли людям не сподобалося обслуговування і якість виконаної роботи, то вони залишать свої коментарі.

Завантаженість стоматолога — це один з особливих показників його роботи. Якщо він професіонал, то через високу затребуваність в його роботі, запис буде здійснюватися на кілька тижнів вперед.

Крім цього, варто пам'ятати про те, якщо клініка широко розрекламована, то це гарантує, що вона найкраща. У якісній клініці кваліфіковані лікарі можуть дати гарантію на свою роботу.

На що звернути увагу на першому прийомі

Під час прийому у стоматолога необхідно врахувати наступне:

 • лікар завжди носить маску і рукавички під час роботи, при цьому всі гігієнічні предмети — одноразові;
 • він відкриває стоматологічний інструмент з особливого стерильного пакета;
 • у кабінеті чистота;
 • стоматолог працює разом з асистентом;
 • під час першого відвідування доктор заводить картку пацієнта і дізнається про стан самопочуття клієнта, хвороби в хронічній формі, алергічні реакції на препарати;
 • дипломи, сертифікати та інші документи про підтвердження кваліфікації лікаря вивішені на стіні стоматологічного кабінету.

Який же лікар-стоматолог необхідний

Сімейні дантисти займаються різними видами лікування. У разі, коли клієнт страждає від важкої форми хвороби, то лікуючий дантист може направити до фахівця

 • Дитячий стоматолог займається лікуванням дітей різного віку.
 • Стоматолог, який спеціалізується в сфері ендодонтії, проводить діагностику і лікування хвороб пульпи і кореневих каналів. Більшість дантистів загального профілю здійснюють лікування кореневих каналів.
 • Стоматологи-протезисти встановлюють коронки, мости і зубні протези.
 • Лікарі, що спеціалізуються на патології, проводять діагностику захворювання порожнини рота за допомогою лабораторного дослідження. До того ж, фахівець може виконувати роботу судово-медичного експерта.
 • Щелепно-лицьові хірурги здійснюють хірургічні процедури. Наприклад, видаляють кісту або пухлини. До того ж, вони проводять хірургічну корекцію перелому чи інших хвороб. Вони застосовують методики, що використовуються  в пластичній хірургії.
 • Ортодонти спеціалізуються на корекції аномалій прикусу за допомогою брекетів та інших спеціальних вирівнюючих конструкцій.
 • Пародонтолог здійснює лікування хвороб пародонту.

Дуже важливе значення при виборі стоматолога має довіра. Оскільки даному фахівцеві клієнти довіряють своє здоров'я. З цієї причини потрібно переконатися в тому, що лікар знає і буде орієнтований на бездоганний результат. Врівноважений, позитивний і впевнений лікар справляє саме таке враження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...