Дизайн інтер'єру в Івано-Франківську

Дизайн інтер'єру в Івано-Франківську

Дизайн інтер'єру в Івано-Франківську від кращих фахівців в області дизайну інтер'єру. Розвиток науки і сучасних технологій, використання при формуванні житлового простору нових стилів і їх комбінацій дозволяють запропонувати замовнику ексклюзивні інтер'єри та стильні інтер'єрні композиції.

Студія дизайну Романа Москаленка у своїй діяльності застосовує інноваційні методи і підходи, ми пропонуємо нашим клієнтам свіжі ідеї, вони базуються на знаннях нових сучасних технологій, а також використання спеціальних матеріалів, обладнання та комплектуючих.

Дизайн інтер'єру в Івано-Франківську, фото-1

Сучасний дизайн інтер'єру

  • Сучасний дизайн інтер'єру передбачає використання нових форм у всіляких проявах, при дотриманні основних вимог до якості життя, комфорту, а також показниками функціональності і ергономіки особистого життєвого простору в поєднанні творів сучасного мистецтва.
  • При створенні унікального дизайну приміщення квартири або будинку ми пропонуємо його реалізацію з використанням сучасних стилів. Наша студія любить експерименти, для реалізації сучасних концепцій ми змішуємо класичні стилі і сучасні. Такі комбінації часто приносять дуже цікаві результати, ми здатні об'єднати розкіш бароко та елементи мінімалізму, хай-тек і арт -нуво.

При реалізації інтер'єрної композиції ми дуже тісно контактуємо із замовником, це дозволяє нам врахувати всі його побажання, оперативно вносити зміни в пропонований інтер'єр по ходу виконання проекту. У нашому штаті є досвідчені фахівці, які здатні створити комп'ютерну 3D модель інтер'єру, при цьому замовник може в найдрібніших деталях розглянути інтер'єр кімнати в цілому, а також окремі елементи декору.

Головною перевагою нашої студії є ексклюзивність пропонованих проектів і їх індивідуальність. Цього ми добиваємося за рахунок використання технік і технологій, які були розроблені в стінах нашої дизайн-студії.

У наших проектах, як елементи декору, ми використовуємо художній розпис стін, різні види мозаїки, а також окремі елементи, виконані за технологією обвугленого дерева. Ми пропонуємо використання в інтер'єрі різних барельєфів, скульптур, виконаних з застосуванням технік лайфкастінг і хімічної металізації сріблом. Вони дозволяють створювати дивовижні за рівнем деталізації композиції.

Дизайн інтер'єру в Івано-Франківську, фото-2

Дизайн інтер'єру квартири в Івано-Франківську

Створюючи інтер'єр квартири, для підкреслення тих чи інших елементів декору в інтер'єрі ми пропонуємо різні світлові інсталяції, а також використання всіляких елементів аква-дизайну. Стильно в інтер'єрі кімнати можуть виглядати різні водоспади по склу та бульбашкові колони і колонади.

Твори сучасного мистецтва які виготовляють декоратори нашої студії ми застосовуємо для декорування елітних будинків. Такі вироби наші фахівці виготовляють з урахуванням прив'язок до дизайн проекту будинку і необхідного стилю в інтер'єрі.

Дизайн студія Романа Москаленка пропонує своїм клієнтам сучасні технологічні рішення, виконані на високому професійному рівні, а найголовніше стильний, ексклюзивний, якісний дизайн інтер'єру.

дизайн інтер’єру дизайн інтер’єру в квартирі дизайн студія дизайн проект
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі