Івано-Франківщина: Волонтери екоцентру DZIN SPACE та ГО «Над системою» висадять майже сорок тисяч дерев

Для покращення екології Карпат цікаві різні проекти. 17 жовтня волонтери екоцентру DZIN SPACE та ГО «Над системою» зібралися для спільної акції – висаджування дерев. Заручилися підтримкою Івано-Франківської облдержадміністрації та Верховинської РДА, сільської ради села Кривопілля та обласного управління лісового і мисливського господарства.

Один із ініціаторів акції – одесит Алекс Федоров. Разом із колегою Едуардом Ясавеевим на вершині гори біля Кривопільського перевалу (межа між Ворохтою та Верховинським районом) вони заснували фестивально-освітній екоцентр DZIN SPACE. Табір працює другий рік. Провели вже перший фестиваль EсstatiсDanceFest, який відвідали понад 150 гостей із 20 країн світу. А загалом табір відвідало понад 1000 туристів. Це велика користь для місуцевих мешканців, бо можуть реалізувати власну продукцію та послуги.

«Табір на вершині гори поблизу села Кривопілля будуємо силами волонтерів із різних куточків світу. Приміром, зараз у ньому перебуває молодь із Австралії, Туреччини. Сьогодні запускаємо проект «Еко-2020» із озеленення. На 7 га землі маємо намір висадити майже біля 40 тисяч дерев. Нас підтримує міжнародний фонд «Відродження». Збираємо гроші на краудфандинговій платформі «Спільнокошт» і тісно співпрацюємо з міжнародною організацією «Глобал Ековіледж Нетворк». Маємо на меті організацію різних освітніх проектів та заходів, спрямованих на розвиток людини, екології в регіоні, країні та світі загалом. Досліджуємо різні екотехнології, які доможуть жити в гармонії із природою», – розповів Алекс Федоров (на знімку).

До проекту долучилися волонтери ГО «Над системою» із Коломиї. Її голова Павло Григорук повідомив, що мають спільні наміри поліпшити місцеву екологію, дати молоді нове бачення своєї ролі в житті. Діяльність DzinSpace вже зіграла свою роль у розвитку регіону. Адже мають спільні цілі, дуже співзвучні і близькі місцевим жителям.

Павло Григорук усіляко пропагує свої ідеї на різних платформах. Зокрема розповів про молодіжні проекти учасникам прес-туру, що його організували цими днями Асоціація судновласників України та Гільдія власкорів Одеси із міжнародного співробітництва.

Голос-інфо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати