Як продати біткоіни в Києві?

Як продати біткоіни в Києві?, фото-1

Є цифрова валюта, але не знаєте, як продати біткоіни в Києві? Всього є 5 методів, кожен з яких має свої особливості та нюанси. Давайте розглянемо їх докладніше.

 • Площадки для обміну криптовалюти

Простий, надійний і найпоширеніший варіант. Такі майданчики працюють за принципом:

 • Криптовалюта обмінюється на фіатні гроші.
 • Сервіс отримує винагороду за обмін у вигляді комісії.

Якщо ж ви хочете зробити обмін Bitcoin (BTC) на готівку USD в місті Києві, використовуючи такий сервіс, обов'язково перевірте:

 • Який мінімальний ліміт встановлений для проведення операції.
 • Чи є у майданчика служба підтримки і контакти компанії.
 • Який відсоток бере сервіс за свої послуги.

Якщо ви хочете вигідно продати BTC, радимо звернути увагу на сервіс Cashout.biz. Він дозволить вам як продати біткоіни в Україні, обмінявши на гривні або долари, так і виконати обмін криптовалют на гривню за допомогою будь-якого банку України. З мінімальною комісією і максимально швидко.

 • Біржі криптовалют

На таких біржах працюють трейдери, які отримують дохід за різницю курсів криптовалют. Тобто, вони купують крипту за однією ціною, а продають по інший - більш високою. Використовувати такі біржі, щоб продати bitcoin варто тільки в тому випадку, якщо ви займаєтеся трейдингом в цій ніші на регулярній основі.

Якщо ж у вас є зовсім небагато криптовалюти, краще використовувати інші методи, адже ви швидше за все втратите на комісії більше, ніж заробили раніше на різниці курсів. Також варто пам'ятати про часті хакерські атаки на криптовалютні біржі, через які ви можете позбутися всіх своїх битків.

 • Електронні платіжні системи

Дозволяють купити або продати bitcoin в Україні прямо всередині свого крипто-гаманця. Вибравши такий метод обміну, вам доведеться спочатку вивести готівку в доларах або євро, а потім поміняти їх на гривні.

Є сервіси, які підтримують автоматичну конвертацію доларів / євро в гривні при виведенні на карту. Але, такі майданчики "з'їдають" досить багато грошей за кожен подібний переклад.

 • Біткоін-магазини

Втрати в грошах при такому методі обміну дорівнюють нулю. Ви просто обираєте необхідний товар і купуєте його за біткоіни. У Штатах і країнах Європи такі магазині - не рідкість. В Україні ж їх не так багато і лише деякі сайти можуть приймати криптовалюту. Ну, а якщо вам просто потрібна "готівка", а не конкретний товар, тоді такий метод обміну 100% не підходить.

 • Обмін через приватну особа

Як працює цей метод? Наприклад, вам потрібен обмін Bitcoin (BTC) на гривню в Києві:

 • Ви шукаєте людину, якій потрібні біткоіни.
 • Переводите йому криптовалюту.
 • Отримуєте від нього долари / євро / гривні за курсом.

Знайти таких людей можна на різних форумах, спеціалізованих майданчиках і відповідних спільнотах в соціальних мережах (останні зустрічаються рідко, так як адміністрацією заборонена публікація подібного контенту).

Обмін через приватну особа має кілька переваг перед іншими методами. Але, тут потрібно тримати "вухо гостро", адже подібні угоди:

 • Можуть коштувати дуже дорого. Міняли заробляють на такому обміні, тому можуть пропонувати занижений курс обміну біткоіни на гривні.
 • Не відрізняються безпекою. Є кілька обмежень у такого варіанту обміну. Наприклад, якщо потрібно поміняти велику суму, хочеться зустрітися з міняйлом особисто, а це не завжди безпечно.
 • Побудовано на довірі. Кожна зі сторін угоди може бути обманута - потрібно бути гранично уважним і знати, як проводяться подібні угоди.

Куди простіше, вигідніше і безпечніше використовувати для покупки/продажу перевірений обмінник біткоінів. Курс завжди вигідний, затишний офіс в центрі Києва і доброзичливий кваліфікований персонал проведуть обмін в найкоротші терміни з максимальною вигодою для Вас.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати