
13:27, 12 квітня 2013 р.
Декларацію про майновий стан і доходи громадяни можуть подати у суботу
З метою створення комфортних умов для громадян, які заповнюють річні декларації про майновий стан і доходи, до 1 травня 2013 року запроваджено спеціальний режим роботи податківців.
На період деклараційної кампанії передбачено можливість приймання декларацій у вихідні дні та вечірні години. Зокрема декларації можна подати в суботу до 16-00 год.
Нагадаємо, згідно з положеннями Податкового кодексу України громадянин зобов’язаний подати у 2013 році податкову декларацію, якщо протягом звітного 2012 року, зокрема, отримував:
- доходи від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність;
- доходи, які нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами;
- іноземні доходи;
- дохід, отриманий орендодавцем при наданні нерухомості в оренду (суборенду);
- дохід у вигляді вартості успадкованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню;
- дохід у вигляді неустойки (штрафів, пені), відшкодування матеріальної або немайнової (моральної) шкоди від особи, яка не є податковим агентом.
Також фізичні особи-платники податку зобов’язані подати річну податкову декларацію про доходи за 2012 рік якщо отримували окремі види оподатковуваних доходів, які згідно з нормами Кодексу не підлягали оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати, але не звільнені від оподаткування.
На офіційному веб-порталі ДПС України створено окремий розділ під назвою „Декларування громадянами майнового стану і доходів”. Тут розміщено всі необхідні нормативно-правові акти, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форма річної податкової декларації, зразок її заповнення, консультації та коментарі провідних фахівців податкової служби.
ДПС в Івано-Франківській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
Вчора
10:04
Вчора
Оголошення
09:22, 20 грудня
19
10:04, 15 грудня
1
08:17, 15 грудня
15

Коментарі