![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
08:51, 20 жовтня 2021 р.
Надійне джерело
На Франківщині модернізували 51 навчальний заклад за програмою NEFCO
![На Франківщині модернізували 51 навчальний заклад за програмою NEFCO На Франківщині модернізували 51 навчальний заклад за програмою NEFCO](/dist-assets/images/cap.jpg)
Роботи у навчальних закладах, які вдалось провести у співпраці з NEFCO, дозволили бюджету міста зекономити кошти.
Зокрема, у співпраці у лютому 2021 розпочались роботи з модернізації у дитсадку №19 "Троянда". Наразі будинок садка утеплили, та замінили систему опалення, встановили індивідуальний тепловий пункт. У кожному приміщення встановили батареї з регулятором. Оновили систему вентиляції.
Також нова підлога і вікна.
Модернізувати освітні заклади в межах інвестиційної програми NEFCO почали ще з 1990 року. Програма створена урядами Данії, Ісландії, Норвегії, Фінляндії і Швеції.
У Івано-Франківську програму реалізовують у три етапи, наразі триває останній. Перед початком робіт департамент освіти оглянули і визначили перелік закладів освіти, які модернізуватимуть.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...