• Головна
  • Суд визнав протиправною бездіяльність військової частини через ненадання довідки
15:11, 25 січня 2022 р.
Надійне джерело

Суд визнав протиправною бездіяльність військової частини через ненадання довідки

Суд визнав протиправною бездіяльність військової частини через ненадання довідки

Відомо, щопозивач звертався із заявами, в яких просив направити на його адресу довідки про участь в АТО та про розмір грошового забезпечення за останній місяць служби. У рішенні Івано-Франківського окружного адмінсуду від 25 січня 2022 року зазначається:

«Вказані заяви оформлені відповідно до встановлених вимог, направлені поштовим зв’язком та містили прохання про сприяння реалізації прав та інтересів позивача, закріплених Конституцією та чинним законодавством.

Заяви, які надав позивач підлягають належному розгляду відповідачем у відповідності до вимог закону.

Читайте також: Якщо завтра війна: що потрібно знати іванофранківцям у випадку військового вторгнення та про тривожну валізу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #Франківськ #УБД
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...