17:48, 28 січня 2022 р.
Надійне джерело
ТОП-професії для фрілансерів
Фрілансер - це вже не нова професія. Багато осіб йдуть у фрілансерство, мов би на "вільний хліб". Хто ж не мріє працювати віддалено та без фіксованого графіка?! Саме так характеризують роботу фрілансерів.
Загалом, фрілансер - це особа, фахівець, який сам шукає проекти, може одночасно працювати з кількома фірмами чи бути залученим до кількох проектів.
Однією з переваг фрілансерства є робота лише в рамках проекту, тобто робота поза штатом. Для співпраці між фрілансером і роботодавцем не є обов'язковим укладання довгострокового договору.
ТОП-9 вакансій для фрілансерів:
- Копірайтер. Ця професія наразі набуває популярності серед шукачів роботи. До обов'язків копірайтерів входить написання текстів, рекламних матеріалів, допомога у створенні іміджу компанії тощо. Копірайтер - це доволі творча натура, яка вміє писати лаконічні, проте захоплюючі тексти.
- Коректор. Така робота підійде для тих, хто добре володіє мовою, зокрема орфографією, пунктуацією та вміє виправляти помилки такого характеру. Крім того, людина такої професії повинна бути уважною до деталей та скрупульозною.
- Перекладач. Робота перекладачів користується попитом практично завжди. Проте тут важливий високий рівень володіння іноземною мовою та та вміння чітко та досконало викладати свої думки. Переклад може бути як усний, так і письмовий. І, до речі, саме цю професію визнали найпрестижнішою серед інших.
- Транскрибація. Розшифрування записів. Суть роботи полягає у тому, що спеціаліст займається розшифруванням аудіо чи відео записів і перетворенням їх у текст. Такий вид діяльності вважають одним із найпростіших, адже тут найбільш важливими є чіткий слух та вміння швидко і грамотно набирати текст.
- SMM-спеціаліст. Ця професія вже не нова, проте саме зараз вона на часі. SMM-фахівець працюють з соцмережами, а саме займаються просуванням брендів, компаній, різних організацій у соціальних мережах. Такому спеціалісту потрібно вміти грамотно користуватись таргетованою рекламою та завжди розвивати навички аналітики.
- Веб-дизайнер. Для виконання цієї роботи потрібно мати навички володіння графічним редактором та креативність. Людям таких професій слід розбиратись в тому, як працює реклама та для чого вона взагалі. Крім того, веб-дизайнер володіти такими навичками, як хороша пам'ять, уважність та посидючість.
- Розробник мобільних додатків. Популярна зараз робота, оскільки видання, сайти і навіть магазини створюють мобільні додатки. Проте такого роду роботі слід приділити більше уваги та пройти додаткові курси та навчання. Тому що дана вакансія вже тісно пов'язана з IT-сферою.
- Відеомонтажер. Перспективна професія, оскільки саме зараз відео-контент у соціальних мережах набирає велику кількість переглядів. Відеомонтажери часто працюють з різноманітними проектами і тут важливо мати власне креативне бачення та не боятись пропонувати свої ідеї.
- Художник-ілюстратор. Людина такою професії працює з ілюстраціями до книг, коміксів, курсів. Крім того, така професія включає роботу з інфографікою, чи портретами на замовлення. І тут також важливо мати розвинену уяву та відмінні комунікативні навички.
Для фрілансерів важливо також мати самоорганізаційні навички та тайм-менеджмент. Це допоможе швидко реагувати та оперативно виконувати завдання.
Читайте також: Чому прикарпатці стали частіше звертатись до психологів?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:26, 9 грудня
1
11:13, 10 грудня
live comments feed...