• Головна
  • Цього року ПриватБанк збільшить штат співробітників у Івано-Франківській філії понад 10%
Реклама
11:54, 2 липня 2013 р.

Цього року ПриватБанк збільшить штат співробітників у Івано-Франківській філії понад 10%

Реклама

З початку року колектив Івано-Франківської філії ПриватБанку поповнився 40 новими співробітниками, а до кінця року планується працевлаштувати ще понад 30 осіб.

Як повідомили в регіональному прес-офісі, ПриватБанк активно залучає фахівців у рамках програми розширення мережі банківських відділень і впровадження нових технологій обслуговування.

"Сьогодні у нас працює вже понад 600 працівників, - говорить директор Івано-Франківської філії ПриватБанку Ігор Кочкодан. - Але наш колектив потребує нових працівників, адже ПриватБанк — це динамічний банк, що активно впроваджує нові технології та відкриває нові відділення. Найближчим часом ми плануємо прийняти ще близько 30 осіб».

Філію відкривали всього 10 людей, деякі з них працюють і сьогодні. За 17 років існівання філії колектив співробітників виріс в 60 разів.

Умови роботи у ПриватБанку включають в себе не тільки повний соціальний пакет і прозору систему мотивації, але і додаткові можливості - регулярне навчання, участь у корпоративних святах, можливість подавати ідеї і, що важливо, реальне кар'єрне зростання - близько 85% керівників відділень починали свою шлях зі звичайних фахівців. При цьому, зарплата співробітників Івано-Франківської філії на 15% вище, ніж у їхніх колег з інших банків регіону. У свою чергу співробітники банку навчають фінансової грамотності своїх дітей, приводячи їх на навчання до ЮніорБанку.

"У ПриватБанку я працюю вже 9 рік, - розповідає керуюча Івано-Франківським відділенням №2 Леся Білан. - Почавши працювати в банку психологом, поступово йдучи кар'єрними сходами, вже через 3 років я стала керуючою Івано-Франківським відділенням №2, одного з найбільших в Івано-Франківській області - згадує Леся. - Зараз в підпорядкуванні у мене великий і дружній колектив, і за всі ці роки я жодного разу не пошкодувала, що прийшла працювати в такий колектив і в такий потужний банк".

Як повідомили в банку, більше половини нових співробітників ПриватБанку сьогодні складають випускники ВУЗів. ПриватБанк вже не перший рік дає можливість всім студентам профільних ВНЗ не тільки побувати на екскурсії в банку, а й пройти практику, стажування та отримати можливість подальшого працевлаштування після завершення навчання.

ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. У 2012 році ПриватБанк увійшов до ТОП -10 найбільших банків Центральної та Східної Європи. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку:privatbank.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...