![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:04, 3 липня 2013 р.
Івано-Франківські активісти взялися за створення креативної привабливості міста
Цими вихідними молоді активісти з “Фундації регіональних ініціатив” разом з небайдужими художниками почали реалізацію проекту “Art-city”.
Як повідомили кореспондентові “Бліц-Інфо” організатори, основною метою заходу є створення естетичного стріт-арту та протидія вандалізму на пам’ятках архітектури в Івано-Франківську.
“Завдяки сприянню міськвиконкому та лояльному ставленню підприємців до нашого задуму, ми змогли розпочати проект”, - зазначають організатори.
Перший малюнок, який з’явився на стіні по вул. Новгородській поряд з арт-галереєю “Бастіон” називається “Казковий сон” і виконаний командою художників KICKIT, Грехом Віталієм (Dilk) та його братом Сергієм (Feros).
“Ескіз створений ще у весняну пору, так як і саме малювання планувалось на березень місяць. Тому робота є такою яскравою і квітучою, щоб піднімати жителям міста настрій. Також в ній піднята тема екології. А до проекту ми долучились, щоб показати людям як можна гарно прикрашати, а не псувати. Дякуючи допомозі спонсорів і наполегливості організаторів проекту, сподіваюсь, до кінця року таких стін буде набагато більше”, - говорить Віталій Греха, один з авторів малюнку.
“Це не останній малюнок, який б нам хотілося втілити в Івано-Франківську, тому незабаром ми продовжимо нашу спільну роботу. Адже зараз ідуть переговори про створенню малюнку на дитячу тематику спеціально для наших наймолодших мешканців міста” - підсумовують організатори.
Фото ви зможете подивитися тут
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...