
12:33, 30 серпня 2022 р.
Міськрада: Кропивницький готовий до опалювального сезону на 80%

У підготовці до опалювального сезону КП “Теплоенергетик” відремонтувало дев’ять котлів на модульних котельнях міста і встановило чотири нових.
До того ж, замінили аварійні трубопроводи протяжністю понад 1500 метрів, при цьому відновлене асфальтне покриття у місцях аварійних робіт площею понад 700 квадратних метрів.
“Уряд відновлює програму компенсації різниці в тарифах, тож не можна втратити цей шанс. Кропивницьке теплогенеруюче підприємство має можливість списати 413 мільйонів гривень боргів за різницею в тарифах. Це буде суттєва підтримка для економічної стабілізації «Теплоенергетика»”, – зазначив заступник міського голови Олександр Мосін.
Крім того, за програмами міжнародної підтримки від USAID Кропивницький може отримати п’ять сучасних пересувних модульних котелень, які можна буде використати для відновлення теплопостачання в закладах соціальної сфери. Для ефективного їх використання необхідно вже сьогодні мати розроблені технологічні карти під’єднання до мережі в різних мікрорайонах обласного центру.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Запірна арматура для теплопостачання та водопостачання: надійність, яка працює роками
Новини компаній
17:00
24 квітня
15:06
24 квітня
Запчастини для крісел та ремонт офісних крісел: які комплектуючі найчастіше замінюють
Новини компаній
15:00
24 квітня
ТОП новини
Оголошення
11:29, 21 квітня
20:06, 12 квітня
13:25, 12 квітня
13:20, 12 квітня
23:55, 21 квітня
1
Коментарі