• Головна
  • За скільки діб можна придбати квиток на потяг
Новини компаній
13:52, 26 січня 2023 р.

За скільки діб можна придбати квиток на потяг

Новини компаній

Укрзалізниця збільшила термін попереднього продажу квитків аж до 60 днів

На цей час в Україні можна купувати квитки на поїзд заздалегідь. Терміни можливого бронювання час від часу змінюються, тому важливо бути в курсі останніх оновлень. Є люди, які полюбляють спонтанні поїздки. Для них раннє бронювання квитків – абсолютно нецікаве. Але більшість планує свої подорожі заздалегідь. В Україні придбати квитки на жд транспорт можна завчасно. Терміни різні в залежності від типу поїзда.

За скільки днів до відправлення можна купити жд квиток у 2023 році

На початку 2022 року купити квиток на потяг можна було не раніше ніж за 20 днів. Причиною була неможливість завчасно спланувати всі маршрути наперед. Ніхто не міг спрогнозувати, як будуть розвиватись події.

У 2023 році ситуація не змінилась. Квитки, як і раніше, можна купувати за 20 днів до відправлення незалежно від типу поїзда. Навіть на міжнародні рейси немає можливості зробити бронювання завчасно. Ще в середині 2022 року Укрзалізниця прогнозувала збільшення термінів до 30 днів. Поки що цього не сталось, але мандрівникам варто слідкувати за оновленнями, щоб орієнтуватися у прийнятих змінах.

Квитки на будь-який напрямок можна купити в касі вокзалу або онлайн за допомогою сервіса SkyBooking.

Особливості покупки квитків на швидкісний Інтерсіті

По Україні курсують швидкісні поїзди Інтерсіті та Інтерсіті +. Вони сполучають багато міст, допомагають скоротити час, проведений в дорозі, та відрізняються підвищеним комфортом. Мандрівники дуже полюбляють подорожувати саме цим жд транспортом і, якщо є така можливість, бронюють місця тільки в Інтерсіті. Раніше, до початку 2022 року, на ці поїзди була окрема система бронювання квитків і вона передбачала знижки в залежності від того, коли пасажир зробив покупку:

  • за 90-30 днів до відправлення – знижка 40% від вартості;
  • за 29-25 днів – 30%;
  • за 24-15 днів – 10%;
  • за 14-5 днів – знижка відсутня;
  • за 4-2 дні ціна зросте на 10%;
  • за 1 день до відправлення квиток буде дорожчим на 15%.

Чим раніше був куплений квиток, тим вигідніша ціна. У 2022 році ситуація змінилась і продаж квитків на Інтерсіті, Інтерсіті + відбувався за такими самими правилами, як і на інші види жд транспорту. У 2023 році бронювання місць на швидкісний поїзд можна зробити за 20 днів до відправлення.

Варто розуміти, що правила дуже часто змінюються. Тому тим, хто постійно подорожує між містами, варто уважно слідкувати за оновленнями, які доступні через сервіс SkyBooking.

Як з роками змінювалися правила покупки квитків на поїзд

Мало хто помічав, але правила завчасної покупки квитків на поїзд постійно оновлювалися. Терміни то збільшувалися, то зменшувалися. Пропонуємо прослідкувати усі зміни, які були з 2018 року:

  • 2018 рік. Квитки можна було купити за 45 діб, на Луганський та Донецький напрямок – за 30;
  • 2019 рік. На початку була така ж система, як і у 2018 році, а з середини року термін зріс до 60 днів (окрім Донецького, Луганського напрямку, Інтерсіті та міжнародних рейсів);
  • 2020 рік. Початок року не приніс оновлень у порівнянні з 2019 роком. А от з червня пасажири отримали можливість бронювати місця за 90 діб;
  • 2021 рік. На деякі маршрути можна було придбати квитки за 60-90 діб, на більшість поїздів – за 45 діб, Луганський та Донецький напрямок – за 30 діб, регіональні рейси – за 10 діб.

Насправді зміни відбуваються щороку. Знати актуальну інформацію дуже важливо, щоб мати змогу завчасно планувати свою подорож. Усі новини та оновлення доступні на сайті сервісу SkyBooking.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...