
12:03, 2 вересня 2013 р.
Мер Івано-Франківська вийде на роботу через два тижні
Міський голова обласного центру Прикарпаття Віктор Анушкевичус продовжує перебувати на лікарняному і на роботу вийде не раніше, ніж через два-три тижні.
Про це агенції новин,повідомили у прес-службі Івано-Франківської міської ради.
Наразі обов’язки міського голови виконує перший заступник Зіновій Фітель.
Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус, відпочиваючи в Сколівському районі на Львівщині (на курорті Східниця), зранку 8 серпня, о 9.20, катаючись на велосипеді разом із сином, потрапив у ДТП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:59
26 червня
08:59
26 червня
11:57
25 червня
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня

Коментарі