• Головна
  • ПриватБанк став найбільшим у світі корпоративним користувачем Linux
Реклама
09:43, 23 вересня 2013 р.

ПриватБанк став найбільшим у світі корпоративним користувачем Linux

Реклама

ПриватБанк став найбільшим корпоративним користувачем операційної системи Linux у світі. Як повідомили в банку, на сьогодні корпоративну версію системи Ubuntu Linux установлено на понад ніж 36 500 комп’ютерах співробітників банку в чотирьох країнах світу. Для порівняння: у другій за розміром мережі корпорації Peugeot Citroen Linux установлено на понад ніж 22 000 комп’ютерів.

«Головна перевага, яку ми отримуємо з Linux – неймовірна гнучкість у налаштуваннях, а також можливість централізованого керування комп’ютерами співробітників. Ці можливості дозволяють нам буквально на ходу впроваджувати нові продукти для клієнтів, – говорить IT-директор ПриватБанку Дмитро Дубілет. – У свій час, коли ми вибирали між Linux та Windows, економія на платних ліцензіях була далеко не головним фактором».

Як базову операційну систему в банку вибрано Ubuntu. Її використовують провідні світові корпорації, такі як Google, Amazon та інші світові бренди.

ПриватБанк є одним із найбільш високотехнологічних світових банків. У числі технологій, що було впроваджено ПриватБанком уперше в світі – SMS-банкінг (1999 рік), ОТР-паролі через SMS (2000 рік), Р2Р-перекази між картками (2003 рік), «Електронна решта» (2009 рік), «Онлайн-інкасація» (2010 рік) та інші. ПриватБанк став одним із перших банків, що впровадив технологію безконтактного обслуговування клієнтів за допомогою QR-кодів. За допомогою QR-кодів клієнти ПриватБанку можуть входити в свій акаунт Інтернет-банку, знімати готівку в банкоматах, заправляти автомобіль на АЗС, а також робити та оплачувати замовлення в мобільному меню ресторанів. Сьогодні кожен третій клієнт користується послугами банку через Інтернет і мобільні додатки.

В Івано-Франківській області працює 208 банкоматів, 224 термінали самообслуговування та 96 відділень, 50 з яких працюють для своїх клієнтів і в суботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...