Новини компаній
13:04, 27 листопада
Святковий пік: попит на працівників логістики в Польщі
Новини компаній
Наразі ринок праці в Польщі відрізняється підвищеним рівнем напруженості. Особливо це помітно в логістичній галузі. Головна причина – великий попит на кваліфікованих працівників. Така тенденція спостерігається щороку напередодні передріздвяного періоду, коли різні компанії починають активну підготовку до зростання онлайн-замовлень і прискореного темпу роботи складів. В умовах збільшення обсягів перевезень, пакування та розподілу товарів роль працівників логістики зростає як ніколи.
Передріздвяний пік: попит на працівників досягає максимуму
З початку листопада фіксується постійне зростання потреби в додатковій робочій силі. Один із найнапруженіших для цього сектора періодів – передріздвяний. Потрібні додаткові працівники, які могли б опрацьовувати замовлення, складати пакування, виконувати логістичні завдання тощо, аби впоратися з піковими навантаженнями. У цей час на складах опрацьовуються тисячі замовлень щодня, що вимагає швидкої та злагодженої роботи всієї команди.
З-поміж основних завдань:
- пакування;
- сортування;
- доставлення.
На цей час однаково важливо як зберігати гарну якість, так і працювати у прискореному темпі. Тільки так у клієнтів буде змога отримати свої замовлення вчасно. Компанії з кінця жовтня активно шукають як тимчасових, так і постійних працівників на різні посади. Це вкрай потрібно, щоб забезпечити безперебійний потік товарів для задоволення попиту покупців.
Хвиля повернень: новий етап після свят
Після свят попит на працівників не знизиться. Він залишиться на тому ж рівні. Одна з причин – хвиля повернень. Це період, коли покупці або повертають, або обмінюють подарунки, які їм не підійшли. Цей процес вимагає додаткової роботи на складах, такої як повторне сортування та перегляд товарних запасів, що знову навантажує логістичні компанії.
Основні етапи процесу повернень охоплюють:
- підготовку й опрацювання повернень;
- повторне сортування;
- оновлення товарних запасів.
Підготовка та сортування повернень потребують не лише фізичних зусиль, але й уваги до деталей. Важливо, щоб усі завдання виконувались коректно та швидко. Для цього залучаються працівники з досвідом роботи на складах і навичками керування процесами.
Вплив на ринок праці: плинність кадрів і нові вакансії
Усі ці чинники призводять до формування унікальних умов на ринку праці в Польщі. Це першочергово стосується іноземних працівників, насамперед українців, які приїжджають у пошуках тимчасової чи постійної роботи. Для них такі умови праці, часто з додатковими змінами та за вищу оплату, – гарна можливість заробити більше.
Часто попит на вакансії залишається. Тому компанії готові пропонувати не лише сезонні, а й постійні робочі місця. Додатково можуть проводитися програми стажувань і тренінги, які направлені на покращення навичок працівників.
Наразі ринок праці Польщі перебуває у стадії активного зростання та розвитку. Це помітно у всіх галузях, які залучені до передноворічної метушні, але насамперед у логістичній. Передріздвяний період і хвиля повернень уже після свят потребують злагодженої роботи на всіх рівнях ланцюга постачання товарів і замовлень до покупців. Роботодавці шукають додаткові ресурси, залучають нових працівників як на короткострокові, так і на довгострокові контракти. А сам період перед святами зазвичай оплачується краще. Люди можуть брати додаткові зміни, щоб заробити більше. Усе це робить Польщу гарним вибором для іноземних працівників, значна частина яких – українці.
Grupa Progres допоможе вам з пошуком безплатних вакансій. Ми ознайомимо вас з потенційними умовами праці та проконсультуємо з питань працевлаштування.
Будь ласка, відправте своє резюме на ел. скриньку [email protected]
Також ми підготували анкету для людей, які на даний час знаходяться у Польщі. У ній можна залишити свої контактні дані, а також ваше поточне місце проживання у Польщі.
Надсилайте резюме або ж заповнюйте анкету: https://www.interankiety.pl/f/WwNVgxgw
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...