
20:17, 3 лютого
"Різанина на Прикарпатті": 42-річний чоловік скальпелем ударив свою приятельку (ФОТО)

Жахливий випадок трапився на Коломийщині під час застілля. Правоохоронці затримали підозрюваного, який скальпелем поранив приятельку.
Як пише "Інформатор Івано-Франківська" з покликанням на поліцію, попередньо відомо, що під час алкогольного застілля 42-річний чоловік посперечався з 30-річною місцевою мешканкою. Як результат, зловмисник схопив скальпель та ударив потерпілу в ділянку живота.
Жінку госпіталізували до лікарні, а чоловіка правоохоронці затримали на місці вчинення злочину. Йому повідомлено про підозру й триває слідство.30 січня до поліції Коломийщини надійшло повідомлення про госпіталізацію 30-річної місцевої мешканки з тяжкими тілесними ушкодженнями.
Фігуранта слідчі затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, та обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.
За такий злочин передбачено покарання до 8 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:27, 7 лютого
9
13:48, 27 січня
5
live comments feed...