• Головна
  • Перший рівень небезпечності, урожай під загрозою: по Прикарпаттю в травні несподівано сильно вдарять заморозки
14:28, 7 травня

Перший рівень небезпечності, урожай під загрозою: по Прикарпаттю в травні несподівано сильно вдарять заморозки

Заморозки на Прикарпатті, фото: ілюстративне, з відкритих джерел

Заморозки на Прикарпатті, фото: ілюстративне, з відкритих джерел

Не встигли мешканці Івано-Франківщини оговтатися від злив, граду і повені, як нове стихійне явище знову поставить під загрозу новий урожай. Заморозки в травні будуть дуже відчутними.

Вже на ніч з 7 на 8 травня 2025 року, а також вранці 8 травня, синоптики Івано-Франківського центру з гідрометеорології передбачають в Івано-Франківську та загалом на Прикарпатті сильні заморозки на поверхні грунту - 0-5 градусів.

Щоб зберегти плодові дерева, квіти та урожай овочевих культур, рекомендовано їх захисти від заморозків будь-якими підручними засобами обігріву.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Погода в Івано-Франківську #погода #негода #заморозки на Івано-Франківщині #гроза #селеві потоки #підняття рівня води в річках #Івано-Франківськ #Прикарпаття #Івано-Франківська область #погода в Івано-Франківській області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...