
10:42, 10 жовтня
"Камера не переставала клацати": на Прикарпатті зафіксували рідкісне і дивовижне видовище (ФОТО)

Брокенський привид, фото: Ігор Романів
В Івано-Франківській області вчора, 9 жовтня, фотографу вдалося впіймати вражаючі кадри - в об'єктив потрапив "Брокенський привид" - рідкісне і чудове видовище.
"Брокенського привида" зафіксували на Грофі - вершині Карпат у Калуському районі
Рідкісне явище сфотографував франківець Ігор Романів, пише 0342.ua.
"Дійство тривало більше години, камера не переставала клацати. Раніше думав, що привид з'являється ненадовго, а тут таке... До місця ночівлі добирався щасливий і в темноті", - ділиться враженнями Романів.
"Брокенський привид" - це достатньо рідкісне атмосферне явище, коли тінь людини, яка спостерігає, проєктується на хмари чи туман, це часто буває у збільшеному вигляді, в оточенні райдужного ореолу (глорії). Зазвичай його можна побачити у горах, коли сонце знаходиться позаду людини, а перед нею - туман або хмара. Назва походить від гори Брокен у Німеччині, де це явище вперше детально описали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
"Лото-Забава" отримала головну нагороду кінофестивалю "Молодість" – "Скіфського оленя"
Новини компаній
17:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
13:06, Вчора
07:40, 7 листопада
10
09:58, 7 листопада
Коментарі