
15:29, Сьогодні
На Прикарпатті оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки: мешканців закликають бути обережними

На Івано-Франківщині найближчими днями зберігатиметься високий рівень пожежної небезпеки. Синоптики попереджають, що через спекотну та суху погоду навіть невелике джерело вогню може спричинити масштабні пожежі в екосистемах.
За інформацією синоптиків, 22–24 червня у Коломиї та Яремчі очікується надзвичайно висока пожежна небезпека (5 клас).
У Івано-Франківську та Долині прогнозують високу (4 клас), а місцями надзвичайно високу (5 клас) пожежну небезпеку.
У зв'язку з цим жителів області закликають бути максимально обережними під час відпочинку на природі та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки.
Фахівці наголошують, що в цей період категорично не можна спалювати суху траву, розводити багаття у лісах чи на відкритих територіях, а також залишати непогашені сірники або недопалки.
У разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації необхідно негайно телефонувати за номером 101.
Рятувальники нагадують: відповідальне ставлення до правил безпеки допоможе зберегти ліси, поля та людські життя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
18:16, 20 червня
11:28, 18 червня
Коментарі