Fitch підтвердив ПриватБанку національний рейтинг на рівні “А-” зі стабільним прогнозом

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило довгостроковий рейтинг ПриватБанку за національною шкалою на високому рівні “А-” (інвестиційний клас) зі стабільним прогнозом. Як говориться в повідомленні агентства, також Fitch підтвердило короткостроковий міжнародний рейтинг ПриватБанку на рівні “B”.

Довгострокові міжнародні рейтинги ПриватБанку встановлені на рівні “В-”, який відповідає суверенному рейтингу України і не може бути вище рівня кредитоспроможності країни. Прогноз рейтингу банку, відповідно до методології Fitch, також встановлений у відповідності з “негативним” прогнозом суверенних рейтингів України. Зміна прогнозу по суверенному рейтингу на «Стабільний» на думку Fitch допоможе стабілізувати поточні рейтинги банку.

Як наголошується в повідомленні Fitch, підтвердження національного рейтингу ПриватБанку зі стабільним прогнозом свідчить про те, що кредитоспроможність банку не змінилася в результаті зниження суверенного рейтингу.

Нагадаємо, 8 листопада міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг України в іноземній і національній валюті до рівня "В" і змінило прогноз за рейтингом зі “стабільного” до “негативного”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 перегляд в січні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати