Хто є податковими агентами при справлянні туристичного збору?

 Податковими агентами можуть бути фізичні особи-підприємці та юридичні особи, які зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати  туристичний збір.

Зокрема, це адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;     квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб на поселення у будинки (квартири), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму. Також,  юридичні або фізичні особи - підприємці, які уповноважуються сільською, селищною або міською радою справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідною радою є податковими агентами.

Перелік податкових агентів, якими згідно з рішенням сільської, селищної та міської ради здійснюється справляння туристичного збору, визначений п.268.5 ст. 268 р. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

 

Прес-служба ГУ Міндоходів в області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати