• Головна
  • Електрошокер : доступна безпека
Реклама
13:00, 10 грудня 2013 р.

Електрошокер : доступна безпека

Реклама

У 1967 році Герман Шульц створює зброю, яка повністю безпечна для нього самого, але разом з тим дуже небезпечна для його супротивників. Так зазвичай описують героя коміксу на ім'я  Шокер, але ті ж самі слова можна вжити, розповідаючи про популярний і доступний засібсамооборони - електрошокер.

З моменту винаходу в 1957 році Томасом Райаном електричного зброї, шокери отримують все більше поширення. І все більшу різноманітність. Їх виробляють у вигляді біти, ліхтарика і навіть мобільного телефону. Але яким би не був зовнішній вигляд, спільне у них одне - висока ефетівність, простота використання, доступність ... Перераховувати позитивні якості можна до нескінченності. Тому краще відразу перейти до фактів.

Один з найпотужніших - електорошокер Кобра 1106, виконаний у вигляді ліхтарика з дещо збільшеними параметрами. Довжина його становить 23 сантиметри, а вага дорівнює 220 грамам. Подібний зовнішній вигляд не випадковий. Металевий міцний корпус захищає пристрій від пошкоджень і дозволяє використовувати його в якості палиці. Крім безпосередньо шокера потужністю 50 мільйонам Вольт, що вимагає скоротити контак із супротивником до 0,2 - 0,5 секунд, щоб уникнути тяжких наслідків, дана модель обладнана ліхтариком зі світлодіодами інноваційного CREE-типу. Він дозволяє як висвітлювати навколишній простір в темний час доби, так і засліпити та дезорієнтувати супротивника.

Електрошокер ОСА 928 більш компактний. Його маса всього 150 грамів, а довжина не перевищує 15 сантиметрів. Прогумоване покриття зменшує ковзання в руці, а виїмки під пальці гарантують додаткову зручність.

В якості альтернативи звичайній біті виробники пропонують модель електрошокер Біта 1109, яка має стійкий до пошкоджень металевий корпус, а довжина в 37 сантиметрів дозволяє триматися від нападника на максимально безпечній відстані.

У кожному разі, на якій би моделі ви не зупинилися, слід пам'ятати деякі моменти. Контакт електрошокера з нападаючим не повинен перевищувати секунду, при цьому больовий шок нейтралізує його як мінімум на 10 - 15 хвилин. Більшість електрошокерів діє на людей в алкогольному або наркотичному сп'янінні. Відносно агресивних тварин зазвичай досить безконтактного впливу у вигляді спалахів світла, тріска струму або виділення озону.

Статья подготовлена по материалам сайта: https://one-click.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...