11:22, 15 квітня 2014 р.

Мейн кун - дивовижна порода

Аборигенна порода домашніх кішок- мейн кун, або американська єнотовидна кішка, найбільша порода домашніх кішок у світі. Вона давно відома в Америці і Європі і з кожним роком стає все популярніше в Росії. Якщо на виставці кішок ви бачите натовп, щільним кільцем що обступив клітину, можете бути упевненими - у клітині мейн кун!

Дика природна чарівність, благородство і стать, суворий погляд справжнього "лісового кота", значний розмір - увесь вигляд мейн куна притягує погляд, вражає, примушує тих, що уперше побачили, завмирати в нетерпимому захваті, а що вже бачили - знову приходити на виставки, де є кошенята породи мейн-кун, нескінченно довго дивитися на них, намагатися доторкнутися, а якщо невимовно повезе і хазяїн довірить своє скарб, то притиснути до серця, заритися особою в незвично шовковисту шерсть. Йти і знову повертатися до нього і починати смутно відчувати лихоманку "куномании", яка незабаром переросте в чітку свідомість, що далі жити без мейн куна просто не можна.

Кішки були витривалі й невибагливі, за що стали улюбленицями моряків. Походження їх невідоме. Імовірно, вони з'явилися від схрещування місцевих короткошерстих і завезених торговцями з Малої Азії довгошерстих кішок. Свою назву одержали завдяки місцю походження, а також, можливо, завдяки звичкам і зовнішній подібності з єнотом. Багато кішок цієї породи було представлено на першій виставці в Нью-Йорку в 1860 році. У 1953 році був утворений Клуб любителів мейнських єнотових кішок, що займався популяризацією і організацією виставок цієї породи. Стандарт породи більшістю клубів та об'єднань визнаний у 1983 році. Приємна особливість куна - незвичайний голос! Вони практично не нявкають, а видають приємні воркуючі звуки, бурчання, гуканье, особливо цікаво це звучить, коли в будинку не один мейн-кун, а декілька і вони спілкуються між собою. Закривши очі ви можете уявити, що знаходитеся в нічній савані.

Мейн куни вибирають в будинку для себе той простір , в якому будуть залишитись самостійними , наданими самі собі, але при цьому недалеко від господаря , вважаючи за краще завжди залишатися поблизу і з полюванням спостерігаючи за людиною. У цих кішок є чудова особливість у поведінці , що дісталася їм від далеких предків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...