• Головна
  • В Івано-Франківську ринкам планують підняти плату за оренду землі
14:58, 18 червня 2014 р.

В Івано-Франківську ринкам планують підняти плату за оренду землі

Сьогодні в Івано-Франківську відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань планування фінансів, цін та бюджету

На засідання розглядалося питання про зростання ставки орендної плати за землю. 

Так, для ринків, що розташовані на землі міської ради, планують підняти планку з 3 до 6 %. 

Члени комісії наголошують, що орендарі ринків вже 4 роки не платять ринковий збір, від цього бюджет Івано-Франківська щорічно втрачає 2 мільйони гривень. 

Проте, підняття ставки не повинно вплинути на розмір оплати, яку підприємці, що торгують на ринку, сплачують орендарю. Для цього між власниками ринків, міською радою та підприємцями повинен бути підписаний меморандум. 

«Зараз є можливість вивести ринки в окрему категорію землекористувачів, зібрати їх і сказати: «Шановні друзі, давайте співпрацювати. Більшість ваших земель є комунальною власністю міста, ви на цій власності ведете свою діяльність, як орендарі, збираючи гроші з дрібних підприємців, які там торгують. Ви мали податкові канікули 4 роки, ми у вас нічого не забирали. Тепер звертаємося до вас з пропозицією, яку хочемо затвердити документально – ми піднімаємо оренду землі з 3 до 6 %, таким чином компенсовуємо ринковий збір, при цьому ви не піднімаєте вартість збору з дрібних підприємців, які там торгують», - наголосив голова комісії Роман Онуфріїв. 

Наразі, це питання повинен опрацювати заступник міського голови Руслан Панасюк разом із  управлінням земельних відносин і до підписання меморандуму на розгляд сесії міської ради воно виноситися не буде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...