• Головна
  • Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб
Реклама
13:47, 25 серпня 2014 р.

Інсталпласт-ХВ - справжній лідер з виробництва труб

Реклама

Промислова група Інсталпласт – ХВ є передовим виробником сертифікованих труб для водопостачання, газопостачання та водовідведень та багаторазовим переможцем фестивалів даної галузі. Продукція "Інсталпласт – ХВ" виготовляється на якісному, зарубіжному обладнанні таких відомих західних фірм як : KRAH, KraussMaffei, CINCINNATI, WEBER. Вся продукція нашої компанія виготовляється з високоякісних матеріалів та відповідає найвищим стандартам міжнародної якості. Крім того, для задоволення потреб наших клієнтів, ми пропонуємо не тільки сучасні труби для водопостачання, газопостачання та водовідведень та фасонні частини, але й стандартні, дорожні стовпчики та футляри механічного захисту підземних електромереж та радіомереж.

Головною стратегією підприємства є – інноваційний прорив та зростання показників якості продукції, тому ми спрямовані на технічне переозброєння виробництва, впровадження нових технологій та підвищення рівня кваліфікації наших спеціалістів.

Завдяки ефективній праці та постійному удосконаленню виробничого процесу, компанія Інсталпласт – ХВ є володарем найпрестижніших нагород, таких як : "Золотий меркурій", "Європейська якість", "Вища проба". Ми завжди дбаємо про зручність наших клієнтів, тому створили власну, безпечну транспортну мережу для багатотонних та середньо – тонних вантажівок. Ми гарантуємо ефективне та швидке транспортування нашої продукції на всій території України та в країни СНД.

Компанія Інсталпласт – ХВ активно співпрацює з науково – дослідними установами, зокрема з національним університетом Львівська політехніка та є постійним учасником інсталяційних виставок, а сама : "Акватерм" (Росія), "Архітектура і будівництво", "Акватерм".

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії нададуть Вам безкоштовну консультацію та допоможуть зробити оптимальний вибір відповідного виду продукції в залежності від виду Вашої діяльності. Ми гарантуємо оперативну та безпечну доставку не тільки на території України, але й в країни СНД.

Компанія Інсталпласт – ХВ – це  якісна, надійна, безпечна продукція за доступними цінами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...