• Головна
  • Допомога мужньому українському солдатові
Реклама
16:37, 13 жовтня 2014 р.

Допомога мужньому українському солдатові

Реклама

В цей важкий для України час, коли схід нашої держави охоплений бойовими діями, наші відважні чоловіки захищають України дуже часто за рахунок власних  життів та здоров’я.

Близько трьох місяців назад з зони проведення Антитерористичної операції був повернений важкопоранений боєць Луганського прикордонного загону Юрій Гладченко. Українські лікарі в луганській, а потім в київській лікарнях діагностували в Юрія важкі травми черевної порожнини та спини, несумісні з життям. Воїну  виповнилось тільки 22 роки, він народився в Росії, все своє дитинство провів у Луганську, змінив професію, вирішивши служити Україні у прикордонником. 

Нажаль, українські лікарі поставити на ноги Юрія Гладченко були не в змозі, надати кваліфіковану медичну допомогу йому могли лише в Ізраїлі та лікування і реабілітація коштувало занадто дорого для родини прикордонника – сто п’ятдесят тисяч доларів.

Для того, щоб ізраїльські лікарі зберегли життя солдату Юрію Гладченко, допомогу надала народний депутат України Марія Матіоз. Вона одразу звернулась до своїх колег. Також миттєво зголосилися допомогти українському солдату парламентарі Ігор Єремеєв та Ярослав Москаленко.

Ці небайдужі люди без будь-яких затягувань надали кошти на лікування, реабілітацію та проживання Юрія та його матері у Ізраїлі. Ігор Єремеєв та Ярослав Москаленко знайшли можливість врятувати солдату життя менше ніж за дві доби з моменту, коли до них звернулись за допомогою.   Хлопцю надавалась висококваліфікована медична допомога протягом трьох місяців. 

Зараз Юрій повернувся на рідну землю. В аеропорту його зустріли прикордонники, медичні працівники та депутати. Навіть лікарі здивовані тим, як жага до життя перемогла страшні бойові травми. Хлопець обережно крокує аеропортом на милицях, дякує всім, хто надав йому допомогу, сподівається, що на Україні завершальний процес одужання пройде значно швидше. 

За рішенням Прикордонної служби України Юрія нагородили відзнакою за мужність та виділили квартиру у Києві.

Мама українського героя дуже вдячна всім людям, які допомогли її сину залишитися живим та повернутися на України на своїх ногах. Те, що Юрій, перебуваючи у облозі та під багаточасовим обстрілом, захищав рідну землю від терористів, віддав за неї своє здоров’я, завдяки таким особам як Марія Матіоз, Ярослав Москаленко та Ігор Єремеєв, не залишилось непоміченим.

                

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...