• Головна
  • Сувенірні номери здобувайте, оригінально машину прикрашайте
12:13, 28 жовтня 2014 р.

Сувенірні номери здобувайте, оригінально машину прикрашайте

Багато автовласників України замовляють виготовлення сувенірних авто номерів, використовуючи їх потім для прикраси весільних автомобілів, позначення місця на парковці. Сувенірний номерний знак можна повісити на гараж, піднести номери дар автолюбителю, використовувати для фотосесії або змагань. ВАТ «Держномери» пропонує українським автовласникам придбати сувенірні номера, технологія виготовлення яких аналогічна тій, яка застосовується і при виробництві інших різновидів автономерів.

Особливості сувенірних номерних пластин

Пластина, застосовувана для виготовлення сувенірного номера, може мати білий, червоний, жовтий або синій колір. Написи ж наносяться чорної, білої або червоною фарбою. Кількість допустимих для нанесення на номер символів не повинно перевищувати 8 одиниць. Для додання сувенірного номеру ексклюзивності замовник може скористатися запропонованими на приналежному ВАТ «Держномери» сайті шаблонами. Крім того, для прикраси номерний пластини можуть використовуватися певні наклейки (наносяться методом аплікації), але зображення номери цьому випадку видавленим не буде. Голограма на сувенірних знаках відсутня, цифри штамп цифри цифри цифри плівка є в наявності. Сувенірні номера є додатковими і використовуються нарівні з основними.

Переваги замовлення в «Держномери»

Фахівці компанії «Держномери» виконують виготовлення сувенірних знаків на сертифікованому обладнанні, чітко слідуючи при цьому кожному вимогу ГОСТ. Тому пластини номерні відрізняються особливо високою якістю. Зображення номери більшості випадків наноситься методом видавлювання, тому напис виглядає опуклою і красивою. Замовлення виконуються своєчасно, рівень сервісу знаходиться на гідній висоті. Номерні знаки виготовляються цілком легально. Робляться номерні знаки на основі алюмінієвих пластин, тому сувенірні (цифри цифри цифри) номери відрізняються надійністю і довговічністю. Для оформлення замовлення слід лише заповнити заявку на сайті і подзвонити менеджеру для уточнення варіанту доставки та способу оплати. Варіанти доставки відрізняються різноманітністю, і замовник може вибрати з них найбільш вигідний для себе. Вартість сувенірних номерів приваблює доступністю.

Для замовлення сувенірних автономерів, пройдіть за посиланням на сайт ВАТ "Держномери"  http://госномера.укр/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...