• Головна
  • У «Південному» не повинні нудьгувати
18:25, 12 листопада 2014 р.

У «Південному» не повинні нудьгувати

25 жовтня 2014 року в селі Південному здано в експлуатацію нові приміщення, призначені для культурної діяльності. По даним Інформаційної агенції  Українські національні новини урочисте відкриття нового приміщення Будинку Культури зробили голова Роман Птах разом зі Станіславом Ставицьким з управління Сільської Ради. Докладніше на сайті http://www.unn.com.ua/

Свята в Південному своєю присутністю підкреслив видатний Голова Міської Ради в Неполомицях і Віце-президент Артем Романюк, колишній мер Неполомиців, Директор Центру Культури в Неполомицях Маргарита Гайда, мешканці сусідніх адміністративних одиниць, працівники Будинку Культури та жителі Південного.

Посвячення об'єкта звершив настоятель Антоній Врублевський і побажав щоб він якнайкраще служив всім, хто захоче його використовувати, особливо в розвитку пристрасті художніх та задоволенню соціальних потреб.

Офіційну частину відкриття завершив символічний зроблений торт з написом Будинок Культури, яким почастували всіх прибулих гостей.

Відкриття представництва супроводжував вернісаж робіт Іванни  Дербицької - випускниці середньої школи Образотворчих мистецтв у Південному і концерт Андрія Озерця - учня Державної Музичної Школи в Харкові по класу акордеона, він також грав на органі.

Звісно, свіжі новини України розповідають, що ті двоє молодих людей почали в Будинках Культури свою пригоду з мистецтвом, яка переросла в їхні життєві інтереси і плани на майбутнє.

Робота з реконструції наземної частини будівлі Будинку Культури тривала з квітня поточного року. В результаті на площі більше 200 квадратних метрів, підготовлені зали для проведення різних форм художньої активності. Знайшли тут місце дві майстерні: пластична і пасія - музична, є необхідне обладнання, інструменти та засоби. Багатофункціональну роль відіграє відкритий простір, в якому збережені галерея, де будуть виставлені роботи учасників занять, а також для професійних художників. Батьки, які очікують закінчення занять своїх дітей зможуть провести час в естетично оформленому куточку кави. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...