![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
Цікаво
09:35, 30 грудня 2014 р.
Різдвяний флешмоб за участі студентів-африканців відбувся у ТЦ «Арсен» (ВІДЕО)
Цікаво
Цими вихідними у ТЦ "Арсен" відбувся різдвяний флешмоб, метою якого було об’єднати серця українців спільною колядою. Волонтери проекту «Схід і Захід разом: Різдво в Карпатах продовжили серію флешмобів «Спільна коляда».
Щоправда, цього разу до флешмобу долучилися і студенти-африканці. Вони сказали, що знають колядку «Небо і Земля», а тому прийдуть у ТЦ «Арсен», де й домовилися з ними про зустріч.
В акції також взяв участь хор «Воскресіння», кожен з учасників якого під виглядом відвідувача ТЦ розпочинав колядувати. Ініціативу підхопили і звичайні перехожі, підспівували всі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...