Обличчя Івано-Франківська
12:40, 21 лютого 2015 р.
Суботня розмова з Богданом Гнатівим та Сергієм Лиховидою
Обличчя Івано-Франківська
Дует ведучих «Stand Up Boys» (в минулому «Все Пучком») відомий не тільки в Івано-Франківську, але й за межами міста і області. Хлопці веселять публіку на корпоративах, весіллях, вечірках, та різноманітних розважальних заходах. Сьогодні ж вони ще й ведучі на місцевому телебаченні. Цікаво як хлопці досягли такого успіху всього лише за півтора роки? Читайте наше інтерв'ю...
Коротка довідка: Богдан Гнатів (зліва на фото), 22 роки. Ведучий розважальних заходів. Життєвий девіз: «Якщо сильно захотіти – можна в космос полетіти!». Сергій Лиховида (на фото - праворуч), 24 роки. Ведучий масових заходів. Життєвий девіз: «Не зупинятися на досягнутому»!
Сергію, ти родом не з Івано-Франківська. Як ти тут опинився?
Так, родом я з міста Олександрія, тільки не та що в Єгипті, нажаль (сміється - авт.), а та, яка на Кіровоградщині. Історія як я потрапив у Франик дуже довга і заплутана, їй можна було б присвятити окреме інтерв’ю, але якщо коротко, то після закінчення школи я вступив одразу до декількох вузів – у Харкові, Києві та Івано-Франківську. І коли постало непросте питання вибору місця навчання, визначальну роль зіграло те, що в Івано-Франківську живе вся моя родина по татовій лінії: бабуся, дідусь й інші. Зрештою, ще будучи школярем, я щоліта приїжджав до бабусі і мені тут дуже подобалося… українська мова, люди, природа, саме місто. Тому всі ці фактори схилили шальки терезів на бік Франківська і університету Нафти і Газу. І я про це аж ніяк не шкодую.
А чому вирішив залишитися тут?
Залишився тут, тому що за час мого навчання в університеті у мене з’явилося багато друзів та знайомих. Саме тут я зустрів свою другу половинку. Крім того, я полюбив це місто всім серцем і коли мене зараз питають: «Ти звідки?», я гордо відповідаю: «Я з Франика», тому що я насправді вважаю, що це одне з кращих міст для життя. Є лише декілька міст, заради яких я би міг поїхати звідси, але наразі це неактуально, мене все влаштовує тут.
Сьогодні ви успішні ведучі. Чому обрали саме таку професію? Адже за освітою ви економісти, наскільки мені відомо.
Богдан: Так, ти не помиляєшся. За професією я економіст-товарознавець. А за життєвим покликанням – той, хто робить свято. Мені це подобалося з дитинства, в школі я завжди хотів щось проводити, хоча не завжди мені надавали таку можливість. Тому я вирішив, що от виросту і всім доведу, що я крутий! Поки що я ще росту.
Сергій: А я економіст-підприємець, але як і багато моїх однолітків, не пішов працювати за спеціальністю. Це досить поширена тенденція і я вважаю, що її дуже легко пояснити, адже в 16-17 років, коли ми після школи обираємо на кого вчитися, ми, як правило, робимо це несвідомо, більше під впливом батьків.
Я мріяв бути актором і дуже хотів вступити до театрального університету, в школі я часто грав головні ролі у виставах і відчував, що це моє. Проте у мене не було жодних шансів, адже я цілком і повністю залежав від батьків, а вони чітко окреслили свою позицію: «Актор – це не професія, а от економісти завжди потрібні!».
Але після закінчення університету виявилося, що економісти таки нікому не потрібні… І мабуть це на краще, тому що доля подарувала мені шанс займатися тим, чим я завжди мріяв займатися - дарувати людям хороший настрій, усмішки і позитив. І зараз я безмежно щасливий, тому що займаюся улюбленою справою. Це сталося абсолютно випадково, коли сидячи на залізничному вокзалі і чекаючи на свій потяг, я отримав абсолютно неочікуваний дзвінок від товариша і ще більш неочікувану пропозицію провести весілля. Я погодився і пішло-поїхало, затягнуло по повній програмі. Я вважаю, що в моєму випадку не я обрав професію, а професія обрала мене.
Суботня розмова з Богданом Гнатівом та Сергієм Лиховидою (фото) - фото 1
А коли у вашому житті настав той момент, що ви зрозуміли для себе, що публічність – це ваше?
Сергій: Я не скажу, що я шукав чи шукаю публічності. Я завжди шукав можливість реалізувати свій творчий потенціал і свої ідеї. Просто так сталося, що професія, якою я займаюся, передбачає певний елемент публічності, тому що ти виступаєш перед великою кількістю людей, які тебе так чи інакше запам’ятовують і потім десь впізнають. Думаю, що зараз для того, щоб дійсно вважатися публічною особою, потрібно «тусуватися» у відповідних колах, відвідувати різні світські події, вечірки і т.д., а я в тих колах не «тусуюся» та й на подібних заходах мене рідко можна побачити. Тобто публічність в моєму випадку – це скоріше професійна необхідність, а не омріяний стиль мого життя.
Богдан: Те, що публічність - це моє, я або ще не зрозумів, або ще не настав такий момент (жартує - авт.)
Коли і якими були ваші перші виступи на публіці?
Сергій: Перший мій виступ перед публікою був ще в школі. В початкових класах я зіграв головну роль у невеличкій виставі. Тоді я зрозумів, що сцена і публіка - то моє. Ну а перше весілля сталося дуже випадково, було воно аж на Закарпатті і тривало 3 дні. Було трішечки страшно, але це був неоціненнний досвід.
Богдан:Я закінчив музичну школу, займався бальними танцями, тому публічних виступів було багато. Але от що стосується виступу у ролі ведучого, то пам'ятаю, що перший мій серйозний дебют був 31 липня 2010 року. Я разом з друзями організовували танцювальну вечірку на Вічевому майдані. З того часу і почався відлік моєї кар'єри як ведучого.
Як починався ваш дует? Як доленька звела вас разом?
Сергій: Все почалося з того, що в інтернеті я частенько почав натикатися на такого собі ведучого Бодю Гнатіва. На той момент я працював сольно, але було відчуття, що все ж таки дуетний варіант може бути більш цікавий для глядача і, напевно, десь на інтуїтивному рівні я відчув, що саме з Бодькою у нас могла б вийти непогана команда. Я знайшов його номер в інтернеті, зателефонував і запропонував зустрітися. Йому ідея теж сподобалася, одне весілля, друге, третє…і ми зрозуміли, що разом ми зможемо досягти набагато більше. Зрештою вже більше як півтора роки ми працюємо пліч-о-пліч і попереду у нас ще багато спільних творчих проектів.
Суботня розмова з Богданом Гнатівом та Сергієм Лиховидою (фото) - фото 2
Окрім «Лиховиди і Гнатіва», хто ще працює у вашій команді?
Сергій: В нашій команді працює два професійних звукооператори. Також з розвитком нашого проекту нам допомагає столичний іміджмейкер, крім того є багато людей, які допомагають нам робити наш проект цікавішим та сучаснішим – це дизайнер костюмів, розробники сайту, фотографи, відеооператори, візажисти. Всі ці люди - справжні професіонали своєї справи, вони роблять свій важливий вклад в загальний результат і ми їм за це неймовірно вдячні!
Як домовляєтеся про інтерв’ю з відомими українцями? Хто із зірок вже побував у вас в гостях?
Богдан: О... Це дуже цікавий процес. До кожного індивідуальний підхід. З кимось домовляємося дуже просто – по телефону, з кимось зв’язуємося через друзів, а з кимось вдається домовитися завдяки інтернету.
Сергій: Коли дзвонили домовлятися за перше інтерв’ю, то був невеличкий мандраж, але потім зрозуміли, що відомі українці – це переважно прості та привітні люди, які досить легко йдуть на контакт. Тому якихось особливих секретів немає.
За час існування програми в нашій студії вже побували такі відомі артисти як: Арсен Мірзоян, гурт ТНМК, Кузьма Скрябін, Сергій Притула, травесті-діва Монро, Григорій Решетник, мегапопулярний DZIDZIO, Антін Мухарський, Віктор Павлік, Соломія Вітвіцька, Павло Табаков. І ми не плануємо зупинятися на досягнутому, чекаємо в нашій студії нових цікавих зіркових гостей.
Суботня розмова з Богданом Гнатівом та Сергієм Лиховидою (фото) - фото 3
А де знаходите номери телефонів зірок? Домовляєтеся з ними напряму чи через їхніх менеджерів?
Сергій:Як правило домовленість йде через менеджерів або адміністраторів, знайти їхні номери в інтернеті не проблема: на офіційних сайтах, в групах соцмереж. Є дуже мало артистів, які звикли спілкуватися напряму.
В ході роботи яке весілля вам найбільше запамяталося? Яке інтерв’ю?
Сергій: Серед найвеселіших та найпозитивніших виділив би інтерв’ю з Кузьмою Скрябіним і з DZIDZIO. А от якщо згадувати з ким вийшла найбільш глибинна змістовна розмова, то однозначно Антін Мухарський.
З весіллями складніше, тому що кожне весілля – це окрема історія. Різні гості, різна атмосфера, різний настрій. У нас так складається, що ми часто беремося за весілля в інших містах (Львів, Тернопіль, Чернівці, Вінниця) і от чомусь на думку спадають саме «виїзні весілля». Нас завжди дуже тепло приймають. І дуже приємно приїжджати на такі весілля, тому що на тебе дивляться не просто як на ведучого, а дійсно як на артиста. Це відчуття важко передати словами.
Богдан: Так, погоджуюся з Сергієм. Виділяти якесь конкретне весілля не хочеться. Було дійсно багато класних, драйвових весіль, які запам’яталися. З інтерв’ю та сама історія. Кожне інтерв’ю запам’яталося по-своєму.
Особисто для мене, як і для Сергія, відкриттям був Антін Мухарський – надзвичайно глибока персона, філософ. Не очікував, що він настільки цікавий співрозмовник.
Окрім ведучим на весіллі, де ще «зажигали шоу»?
Богдан: Ой, де я тільки не «зажигав». Всякого було! Але особисто для мене найбільше шоу було, коли я один раз працював клоуном на дитячому святі – це дуже важка робота, я співчуваю аніматорам!
Сергій: Ну взагалі я працюю ведучим не тільки на весіллі, в моєму доробку вистачає заходів абсолютно різного формату. Це корпоративи, дні народження, випускні вечори, тематичні вечірки, конкурси краси, презентації, концерти і т.д.
Зараз ми активно себе пробуємо у ролі ведучих на телебаченні. Я не зациклююсь суто на весіллях, я хочу бути різноплановим ведучим, який вміє провести будь-який захід на високому рівні. На мою думку, коли ти ведеш тільки весілля, то є великі шанси, що в найближчому майбутньому ти з ведучого перетворишся в тамаду. Я маю достатньо творчих планів та амбіцій і в жодному разі не планую зупинятися на досягнутому. Тому в найближчому майбутньому чекайте нові цікаві проекти.
Закінчіть фразу «Франківськ для мене – це....»
Богдан: Для мене це комфортне місто для життя. Люблю його!
Сергій:Це комфорт, затишок, атмосфера.
Яке ваше улюблене місце у Франківську?
Богдан: В нашому місті є декілька затишних спокійних закладів, де я люблю бувати. А от з таких загальних місць, то, мабуть, буду банальним – стометрівка – то моє улюблене місце. Люблю просто так нею пройтися.
Сергій: Важко виділити якесь конкретне місце, тому що їх дуже багато. Я живу біля парку і біля озера, тому в теплу пору року люблю вийти на прогулянку разом зі своїм мопсом на ім’я Бублик. Дуже люблю різні кав’ярні, кафешки, паби і приємно, що Франківськ зараз потрошку бере приклад зі Львова і у нас відкриваються нові, цікаві, креативні місця, в які хочеться приходити знову і знову.
Суботня розмова з Богданом Гнатівом та Сергієм Лиховидою (фото) - фото 5
Публічні люди відіграють немалу роль у розвитку міста. Як вважаєте, ви вже внесли свій вклад у розвиток Івано-Франківська? Можливо культурний?
Богдан: Свого часу я був організатором, співорганізатором багатьох масштабних культурних, концертних та просто розважальних заходів. Не вважаю, що це можна назвати якимось вагомим внеском у розвиток міста, але я завжди хотів, щоб в Івано-Франківську відбувалися цікаві заходи. Тому докладав до цього зусилля.
Сергій: Особисто я не вважаю себе публічною особою, я просто людина творчої професії. Відповідно і вклад у розвиток міста у мене може бути лише творчого характеру. Маю на увазі організацію і проведення цікавих подій в нашому місті. Сподіваюся, що найбільші наші проекти ще попереду.
Але серед тих, які вже вібулися чи незабаром відбудуться, то хочеться пригадати, що півтора роки тому ми організували дуже цікавий вокальний майстер-клас Юрія Драбчука у нашому місті. Зараз в завершальній фазі знаходиться підготовка зіркового майстер-класу «Фабрика ведучих», на який з’їдуться представники нашої професії з усієї України. Також ми були ведучими різноманітних благодійних заходів та акцій.
Це все маленькі краплинки у великому морі, але якщо ми своїм позитивом та жартами подаруємо людині усмішку, хороший настрій і допоможемо ненадовго забути про буденні проблеми, значить ми вже недарма робимо свою роботу.
А чи допомагає вам ваша професія у вирішенні певних питань? Вас же ж впізнають...
Сергій: Якщо чесно, то якусь конкретну історію пригадати важко. Але не секрет, що наша професія передбачає велику кількість знайомств з людьми абсолютно різних сфер, а як відомо «зв’язки вирішують все».
Богдан: Ну, щоб аж так допомагало, як ти маєш на увазі, то мабуть ні. Але бувають випадки, що роблять знижки в магазині, знайдеться вільний столик у закладі, де всі столики зайняті.
Суботня розмова з Богданом Гнатівом та Сергієм Лиховидою (фото) - фото 6
Що побажаєте нашим читачам і всім франківчанам?
Богдан:Я побажаю всім нам, щоб якнайшвидше закінчилася війна. Це найактуальніша проблема для всіх. Хочеться миру!
Сергій: Так, справді... Зараз єдине, що хочеться всім нам побажати – це миру... І щоб як можна скоріше закінчився цей жах… Тому що в такій ситуації, в країні неможливо спокійно жити, працювати і планувати майбутнє… Нам всім треба вірити в краще і допомагати хто чим може і вміє тим хлопцям, які захищають нашу землю. Буде мир, буде перемога, тоді і все решта у нас буде добре. Адже ми сильний народ, сильна нація, Україна єдина! СЛАВА УКРАЇНІ!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
10:49, 12 грудня
12:40, 4 грудня
14:27, 9 грудня
13
11:33, 3 грудня
2
09:18, 11 грудня
live comments feed...