Час - це гроші: знайди час для бухгалтерії

Добре поставлена бухгалтерія – це вже половина успіху у будь-якому бізнесі. Але сьогодні, мабуть, не одному фінансисту знайома ситуація: не перший рік працюю бухгалтером (директором, фінансовим менеджером), а потрібних знань однак не вистачає.

Маємо повсякчасний брак часу на постійне відслідковування бухгалтерських нововведень, інформаційне перевантаження, хаос в голові. Також росте занепокоєння змінами законодавства, появою нових інструкцій, підходів до вирішення, здавалось би, звичайних, вже добре відпрацьованих задач. Як усьому цьому дати лад? – знає Світлана Новоженова.

Світлана – власниця та директор консалтингової компанії «Парасоля», яка вже не один рік займається бухгалтерськими справами багатьох фірм. Коло знань пані Світлани дуже широке. Зокрема, це аутсорсинг бухгалтерський та юридичний, консультування з питань податкового обліку, корпоративного права, реєстрації торгових марок та авторських прав.

Оцінити знання та навички Світлани Новоженової франківські підприємці вже мали можливість. Нещодавно за підтримки бізнес-платформи B2U відбулася лекція Світлани про податки і юридичне оформлення бізнесу і, судячи з кількості запитань та консультацій в часі її перебігу, мала величезний успіх. Також Світлана виступала в Клубі ділових людей з лекцією про кадри, зарплати і оформлення працівників, що також свідчить: вона – авторитетний лектор в колах бізнесовців.

Виявилось, що однієї чи двох лекцій для висвітлення всього комплексу бухгалтерсько-фінансових проблем та їх вирішень явно замало. Тому пані Світлана погодилась на прохання бізнес-платформи B2U провести  цикл лекцій, який включає найважливіші та найцікавіші теми бухгалтерії.

Отже, перша лекція «Гроші: інструкція з поводження. Кеш вайт, кеш блек» відбудеться вже 25 лютого о 18:30 у конференц-залі готелю «Надія» (вул. Незалежності, 40).

Розглядатимуться інструменти з поводження грошима, що допоможуть розібратися у всіх хитросплетіннях обігу грошей у бізнесі. Ці знання допоможуть підприємцям уникнути проблем, пов’язаних із готівковими коштами, перетворенням безготівкових грошей в готівку і навпаки.

Більше деталей про подію можна отримати тут.

Івано-Франківськ фінанси бухгалтерія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
10 переглядів в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати