10:02, 12 березня 2015 р.

Екскурсії Львівщиною

Запланувати відпустку чи просто вихідні ніколи не пізно. І не обов'язково вишукувати варіанти десь далеко від хати. Як гарно можна собі відпочити на Львівщині.

“Золота підкова Львівщини” — замки Львівщини, один із найпопулярніших туристичних маршрутів Галичини, який у свій час був започаткований завдяки ініціативі славної пам’яті Бориса Возницького, відомого музейника України .Мета цього маршруту полягає в ознайомленні з оборонно-палацовою архітектурою магнатських резиденцій краю, а саме: Підгорецького, Олеського та Золочівського замків. Екскурсії Львівщиною по замках збагатять Ваш світогляд і допоможуть краще ознайомитись з  культурою цього краю. Підгорецький замок належить до архітектурної спадщини доби Ренесансу і є одним із найкращих взірців поєднання бастіонних укріплень із ренесансним палацом.

Підгорецький замок Збудовано за проектом Андре адель Акви на замовлення Станіслава Конецпольського. Замок оточує парк, який розпланований за взірцем “італійських парків” і належить до спадщини садово-паркового мистецтва національного значення. Парк вже давно втрати всвій первісний вигляд, однак залишається єдиним в Україні такого типу. Тут Ви зможете дізнатися також і про привидів Підгорецького замку.

Золочівський замок Пам’ятка національного масштабу, яка разом із довколишніми спорудами належить до ренесансного ансамблю. У 1634 році палац було побудовано на кошти Якуба Собєського. Імʼя архітектора не збереглося. На території замку розташовані Великий та Китайський палаци. Пам’ятка поєднує оборонні та житлові функції і є зразком неоголландських оборонних будівель. Родзинкою замку є те, що тут дотепер збереглася система каналізації, яка існувала навіть тоді, коли нічого подібного не було навіть у французькому Луврі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...