10:16, 29 червня 2015 р.

Geely поповнить фінанси Volvo

Всі з острахом поглядали на придбання бренду Volvo  китайським виробником Geely. Всі боялися, що ця угода - це початок кінця бренду Volvo. На щастя, сталося зовсім по-іншому, і ви побачите, що шведська марка процвітає під крилом китайців. Скоро розцвіте ще більше.

Нові фінанси дозволять Volvo створити новий завод двигунів, поліпшити дослідження, а також дозволять розвинути шведські технології. Geely інвестує в Volvo, щоб ця марка домагалася все більшого успіху на китайському ринку, де планується продажа Франківськ запчастини чері на рівні 200 тисяч. автомобілів на рік. Цей результат китайці хочуть досягти швидко, до 2015 року.

Один из крупнейших магазинов по продаже запчастей в Украине является сайт http://asiacentr.com.ua/ua/.

"Ми хочемо відродити Volvo і дати силу цій маркі знову", сказав Лі Шуфу, голова Geely Automobile Holdings,  під час інтерв'ю, наданого німецькому журналу Wirtschafts Woche. Голова Шуфу заявив також, що фінанси Geely Volvo становлять 11 мільярдів євро.

Коли Ford продав марку Volvo, могло скластися враження, що китайці виграють, якщо зможуть вкласти шведські технології в свої автомобілі, а марка Volvo повільно впаде. Та, однак, не сталося. Китайці розумно використали фінанси і дозволили маркі Volvo розвиватися. Модель S60 користується великою популярністю, і незабаром на ринку дебютує компактний Volvo V40. Видно, що шведська марка, під крилами Китайців, розвивається дуже добре.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...