
17:39, Сьогодні
9 років очікування: у Франківську нарешті відкриють міст на Пасічну

Завтра, 27 серпня, в Івано-Франківську для транспорту відкриють новий міст на Пасічну. Рух розпочнеться о 5:00 ранку, одразу після завершення комендантської години. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.
За словами мера, наразі в експлуатацію вже введені сам міст, транспортна розв’язка та під’їзна дорога. Урочистого відкриття не проводитимуть — через воєнний стан вирішили обійтися без гучних заходів.
Споруда офіційно має назву Галицький міст. Водночас серед містян її переважно називають новим мостом на Пасічну.
Будівництво переправи розпочалося ще у 2016 році. Перший камінь заклали 6 травня, а безпосередньо роботи стартували у 2017-му. За роки реалізації проєкт кілька разів змінював підрядників, терміни та вартість.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
15:37
Вчора
Оголошення
14:05, 17 серпня
6
14:05, 17 серпня
14
Коментарі