15:30, 3 листопада 2011 р.
На Прикарпатті молодик поцупив у бабусі $10 тисяч
Мешканка Надвірної, що на Івано-Франківщині, не одразу помітила зникнення ювелірних виробів зі своєї оселі.
Явних ознак проникнення злодія у будинку не було. Гроші та деякі речі час від часу передає їй донька, яка працює закордоном. Зникла з хати й відеокамера. Загалом вартість викраденого оцінена у 10 тисяч доларів.
Правоохоронцям, оперуповноваженому карного розшуку Віталію Приймаку та техніку-криміналісту Богдану Іващенку довелось ретельно пропрацювати на місці скоєння злочину. Оцінивши ситуацію, мали підстави перевірити на причетність до скоєння крадіжки мешканця Надвірної, який час від часу допомагав пенсіонерці по господарству.
Того ж дня працівники міліції розшукали 24-річного надвірнянця. Чоловік, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, відразу зрозумів, що міліціонери зацікавилися ним не просто так. Молодикові не було сенсу відпиратися ще й тому, що експерти вже мали незаперечні докази його перебування у кімнаті, звідки зникли ювелірні вироби.
На щастя пенсіонерки, усі коштовні речі зловмисник не встиг продати.
За інформацією керівника СГЗ УМВС області Василя Гультайчука, проти затриманого порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка з проникненням у житло).
З'ясовано, що підозрюваний у крадійстві проник в кімнату оселі через вікно, коли господині не було вдома.
Згідно з санкціями інкримінованої йому статті чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі щонайменше на 3 роки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:34, 16 січня
5
17:58, 13 січня
105
12:15, 13 січня
live comments feed...