Сьогодні виробники пропонують охочим зробити своє житло сучасним і комфортним безліч можливостей, і одна з них – заміна традиційної ванни душовою кабіною. Душові кабіни ціни доступні майже кожному.

Душова кабіна – це обмежений простір ванної кімнати для прийняття душу. Знизу цей простір обмежується душовим піддоном, з боків – стінами і дверцятами, в деяких випадках зверху – дахом.

Вибираючи душову кабіну, майте на увазі, що на тонованому склі відбитки пальців вельми помітні, і чим більше всередині у неї поглиблень і виступаючих частин, тим частіше таку кабіну доведеться чистити і мити. Деякі скляні стінки можуть бути оброблені антигрязевим, його ще називають антикапельним, покриттям. Приблизно півроку краплі води на таких стінках не будуть залишати плям. Потім таке покриття потрібно буде нанести заново.


Дверцята для душових куточків і кабін роблять розсувними, орними, доладними і відкотами. Кожен вирішує сам, які найбільш зручні для його ванної кімнати. У маленькій найкраще підійдуть двері-гармошки або двостулкові розстібні, які відкриваються всередину. В обслуговуванні душової кабіни найзручнішими дверцятами є розстібні. Справа в тому, що в процесі експлуатації цього «будиночка чистоти», як ми вже відзначали, час від часу його доведеться мити і чистити. До речі, при виборі душової кабіни уважно огляньте її каркас. Нестійкий навряд чи довго прослужить, тому каркас повинен бути достатньо жорстким.