Курорт Трускавець , який часто називають перлиною Прикарпаття, знаходиться в надзвичайно мальовничій місцевості на північ від передгір'я Східних Карпат, віддалений від будь-яких промислових підприємств. Курорт розташований серед хвойних і листяних лісів. Джерела мінеральних вод знаходяться в балці, розташованій між долинами двох гірських річок — Вишниця і Воротище. Що чекає нас сьогодні в Трускавці?

Найпопулярнішим варіантом проживання на курорті є відпочинок в санаторіях Трускавця . Такий варіант відпочинку дозволяє поєднати комфортне проживання, комплексне харчування, прийом мінеральних вод та відвідування лікувальних процедур. Якщо ви плануєте пройти повний курс оздоровлення або поліпшити стан шкіри обличчя і тіла, то для вас розроблені спеціальні програми СПА відпочинку в Трускавці .

Тут не тільки відпочиваєш , але й успішно лікуєшся . Трускавець – не якийсь пересічний туристичний містечко , це великий курорт. Єдиний бальнеологічний курорт урологічного профілю в Україні і на всьому пострадянському просторі. Діагностична та лікувальна база Трускавця в сукупності набагато краще , ніж аналогічна база багатьох європейських столиць. Тому сюди їдуть в першу чергу лікується.

Результат перевищує всі очікування , ефективність дуже велика . Бачачи реальний результат і відчуваючи полегшення від хвороб і зміцнення організму , людина повертається сюди знову і знову.