08:00, 1 вересня 2015 р.
Відбулося виїзне засідання колегії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації
Соціальна відповідальність агробізнесу є надзвичайно важливою складовою для розвитку сільських територій. Саме це актуальне питання розглядалося під час виїзного засідання колегії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, яке відбулося минулого тижня.
Сільськогосподарські виробники Городенківського району показали приклад наукового підходу до господарювання та поділилися досвідом опіки соціальною сферою сіл.
На прикладі благодійної діяльності ПП АФ "Вільхівці" учасники колегії побачили, що підприємство не лише відмінно працює, але й дбає про соціальний розвиток сіл.
Агрофірма опікується інфраструктурою всіх дев’яти сіл, де орендує земельні частки (паї). А це мільйон гривень від початку року в їх розвиток — добрий приклад для інших сільгосппідприємств. Особливо вразили Вільхівці, де базується агрофірма. Тут єдиний в районі сільський стадіон із критими трибунами, церква, як писанка, відремонтовані дошкільний та навчальний заклади, будинок культури і бібліотека. На прикладі благодійної діяльності ПП АФ "Вільхівці" присутні побачили, що підприємство не лише відмінно працює, але й дбає про соціальну сферу села.
Директор підприємства Іван Приймак поділився досвідом будівництва потужного елеватора для зберігання 100 тисяч тонн зерна. Його спорудження ведеться за міжнародними стандартами. Постане тут і сучасна лабораторія, щоб оперативно визначати всі параметри вирощеного. До слова, все зерно з району проходить жорсткий контроль на якісні показники, інакше його не можна було б реалізувати переробним підприємствам чи експортувати.
Учасники колегії побували на Рашківському відділку філії "Перспектив" ПрАТ "Зернопродукт МХП", де оглянули техніку та побутові умови працівників автопарку. Адже соціальні стандарти тут так само високі, як і виробничі.
Директор філії Павло Потомський ознайомив присутніх із соціальними проектами 14 сіл Городенківщини, які в основному скеровувалися на підтримку навчальних і дошкільних закладів, культурно-масові заходи, допомогу футбольним командам, ремонт доріг, впорядкування сміттєзвалища та інше.
Розширення і зміцнення підприємств дає можливість збільшувати кількість робочих місць у районі, а це частково вирішує гостру проблему зайнятості сільського населення.
Таке соціально-економічне партнерство є позитивним досвідом для всіх підприємств Прикарпаття.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:38
8 жовтня
13:50
7 жовтня
14:43
6 жовтня
Спецтема
Оголошення
12:19, 4 жовтня
24
07:56, 9 жовтня
13
live comments feed...