• Головна
  • На Прикарпатті податкові надходження до бюджету склали майже 3 мільярди гривень
16:37, 2 вересня 2015 р.

На Прикарпатті податкові надходження до бюджету склали майже 3 мільярди гривень

За вісім місяців цього року до зведеного бюджету Прикарпаття надійшло 2900,1 млн грн податків і зборів, що на 210,3 млн грн більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

З них до державного бюджету поступило 1515,8 млн грн, до місцевих бюджетів – 1384,3  млн грн, - повідомляють в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Надходження до державного бюджету у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшились на 35,9  млн грн, проте місцеві бюджети отримали більше на 246,2 млн грн.

Зменшення поступлень до державного бюджету в основному відбулось за рахунок зниження рівня поступлень рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин. Всього за січень-серпень п.р. держбюджет отримав 436,1 млн грн рентної плати, що на 473,9 млн грн менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

При цьому, зазначають податківці, вдалося досягнути позитивних результатів по основних бюджетоформуючих платежах.

Так, значні надходження такого бюджетоформуючого податку, як ПДВ ґрунтуються на упередженні різного роду схемних махінацій за рахунок прозорості і цілісності його електронного декларування. Відтак, надходження з  ПДВ досягли сумарного показника у розмірі 462,6 млн грн, що на  161 млн грн більше ніж минулоріч.

Збільшилась і сплата податку на прибуток підприємств - до зведеного бюджету надійшло 153,9 млн грн, або на 15,5 млн грн більше ніж у 2014 році.  

Поступлення до зведеного бюджету з податку на доходи фізичних осіб склали 917,4 млн грн, що більше на 136,3 млн грн ніж минулоріч. Із зазначеної суми до місцевої казни надійшло 675,4 млн грн податку.

Також, збільшились надходження плати за землю – місцеві бюджети поповнились 174,5 млн грн, що  на 43,5 млн грн більше рівня збору у січні-серпні 2014 року.

На оздоровлення довкілля до бюджетів усіх рівнів надійшло 198,1 млн грн екологічного податку, що на 45,7  млн грн більше ніж торік. З цієї суми до місцевого бюджету надійшло 158,5 млн грн податку.

З початку року до місцевого бюджету сплачено 143,3 млн грн єдиного податку суб’єктами господарювання області, які працюють на спрощеній системі оподаткування. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року  надходження зросли на 41,6 млн грн.

До зведеного бюджету надійшло 172,2 млн грн акцизного податку. З них 135,9 млн грн – акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, який зараховується до місцевого бюджету.

Також на підтримку української армії платники податків Івано-Франківщини спрямували 97,7 млн грн військового збору. Платники збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ перерахували до держбюджету 24,9 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #надходження до бюджету
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...