
15:45, 3 вересня 2015 р.
За добу в АТО загинули волонтер і податківець, поранено 6 військових
Минулої доби під час бою на Луганщині загинули волонтер та офіцер податкової міліції Державної фіскальної служби України, ще 6 українських військовослужбовців поранено.
Про це сьогодні на брифінгу повідомив речник Адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник, передає Еспресо.TV.
Він розповів, що між 6-ю та 7-ю ранку на ділянці між Щастям і Слов’яносербськом українська мобільна група по боротьбі з контрабандою потрапила у ворожу засідку.
Українські військові відбили напад ворожої диверсійно-розвідувальної групи, також оперативно підійшло підкріплення військовослужбовців ЗСУ.
За словами Мотузяника, на інших ділянках фронту сили АТО вчора втрат не зазнали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
07:15
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня

Коментарі