• Головна
  • До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло майже 1,4 мільярдів гривень податкових платежів
12:00, 4 вересня 2015 р.

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло майже 1,4 мільярдів гривень податкових платежів

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, до місцевих бюджетів Прикарпаття у січні-серпні 2015 року надійшло 1384,3 млн. гривень податкових платежів, що на 246,2 млн. гривень, більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Традиційно, основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, як і в попередні роки, залишається податок на доходи фізичних осіб, сьогодні його питома вага в загальних надходженнях – майже половина – 49 відсотків. За 8 місяців поточного року надійшло 675,4 млн. гривень цього податку. Однак, у зв’язку з законодавчими змінами, а саме зменшенням питомої частки зарахування ПДФО до місцевого бюджету, в порівнянні з минулим роком надходження цього платежу зменшились на 105,6 млн. гривень.

Наступними за рівнем надходжень стали: плата за землю - 174,5 млн. гривень, що на 43,5 млн. гривень більше ніж в аналогічному періоді минулого року; екологічний податок – 158,5 млн. гривень, що на 105,1 млн. гривень більше; єдиний податок – 143,3 млн. гривень, що на 41,6 млн. гривень більше; податок на прибуток підприємств – 17,8 млн. гривень, що на 16,9 млн. гривень більше.

Також, місцеві бюджети поповнились 17,3 млн. гривень за рахунок плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, 10,7 млн. гривень податку на нерухоме майно, 1,2 млн. гривень туристичного збору.

За користування лісом, надрами й водою прикарпатці заплатили до бюджету більше 32,9 млн. грн. Зокрема, частка рентної плати за використання лісових ресурсів найбільша – 21,1 млн. гривень. За використання надр місцеві бюджети отримали 6,1 млн. гривень та за спеціальне використання води 5,7 млн. гривень.

Крім цього, у січні-серпні п.р. забезпечено надходження 135,9 млн.грн. акцизного податку з роздрібного продажу суб’єктами господарювання підакцизних товарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #надходження #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...