15:54, 4 вересня 2015 р.
З умовно засудженими неповнолітніми, які перебувають на обліку КВІ провели виховні заходи
Важливим завданням роботи кримінально-виконавчих інспекцій є заходи, спрямовані на виправлення та ресоціалізацію осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі. Проте така робота повинна проводитися за активної участі соціальних інститутів, які здійснюють контроль за цією категорією осіб з метою запобігання вчиненню ними рецидивних злочинів.
Інспекторами кримінально-виконавчих інспекцій Прикарпаття спільно із органами міліції, районних соціальних служб сім’ї, дітей та молоді з умовно засудженим постійно проводиться виховна робота, - пише 0342.ua.
Такі різноманітні заходи, як години спілкування, тренінги, семінари, екскурсійні програми організовуються на різну тематику та спрямовуються на: подолання особистісних деформацій і криміногенних нахилів особи, формування правосвідомості, соціальних навичок і вмінь; спонукання до правомірної поведінки і невигоді вчиняти будь-які протиправні діяння; свідоме бажання засуджених займатися різними видами корисної діяльності; негативнеставлення до будь-яких проявів антисоціальної поведінки; підтримання соціально корисних зв’язків засуджених у період відбування покарання.
Днями такі заходи відбулися у Косівському РП КВІ, Долинському МРВ КВІ та Городенківському РП КВІ. До них долучилися фахівці районних соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, міліції.
З підобліковими Косівського РП КВІ 21 серпня проведено виховну годину “Все у твоїх руках”, мета якого полягала у сприянні самовизначення свого майбутнього, зокрема, у виборі професії. Як не розгубитися у багатоманітності пропозицій здобути ту чи іншу професійну освіту та бути затребуваним на ринку праці, що варто знати при пошуку роботи – ці питання під час зустрічі порушувалися керівником Косівського РЦСССДМ Віталієм Андрусяком.
1 вересня на базі Долинського МРВ КВІ начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Жанною Димокур проведено інформаційно-просвітницький захід “Виховний потенціал сім’ї” з умовно засудженими. Під час зустрічі основну увагу вона зосередила на цінностях сімейного виховання, ролі батьків у формуванні дитини, свободі вибору та її впливу на подальше життя, вмінні організовувати відпочинок з користю для фізичного та духовного розвитку дитини.
2 вересня працівники Городенківського РП КВІ спільно із фахівцями РЦСССДМ Лілією Гвоздик та кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС Віталієм Чіляком з підопічними КВІ провели тренінг “Як сказати “НІ”, коли тобі пропонують наркотики”.
Окрім виховних заходів підобліковим надано індивідуальні консультації та роздано інформаційно-просвітницькі матеріали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:15, 13 січня
11:42, 13 січня
8
11:06, 9 січня
1
live comments feed...