• Головна
  • Інформація про надання короткострокової позики, що надається місцевим бюджетам за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку
16:05, 7 вересня 2015 р.

Інформація про надання короткострокової позики, що надається місцевим бюджетам за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку

Головним управлінням Державної казначейської служби України в Івано - Франківській області станом на 1 серпня 2015 року надано 67 траншів позик 15 місцевим бюджетам.

Міському бюджету надано 15 траншів, 38 траншів - районним бюджетам, 14 - сільським та селищним бюджетам. Жодного траншу не надано обласному бюджету.

Загальна сума наданих позик на покриття тимчасових касових розривів місцевим бюджетам складає – 70 497,6 тис. грн.

Позички надаються органами Державної казначейської служби України в обов’язковому порядку за наявності тимчасового касового розриву місцевих бюджетів, пов’язаних із забезпеченням видатків загального фонду в першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими позичками. Погашення позички здійснюється протягом 60 днів з дня ліквідації тимчасових касових розривів.

Станом на 1.08.2015 року місцевими бюджетами здійснено погашення позики в розмірі 66 451,4 тис. грн., заборгованість становить – 4 046,2 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #позики #місцевий #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...