У Болехові затримали львів'янина, який обікрав магазин на 3500 грн
Раніше судимий за наркозлочини чоловік поцупив зі спеціалізованого магазину дві акумуляторні батареї, однакскористати з викраденого йому не вдалося.
Як з’ясували працівники Долинського райвідділу міліції, 39-річний мешканець Львова, перебуваючи у магазині «Автозапчастини», зауважив, що продавець вийшов до приміщення складу і залишив товар без нагляду. Не гаючись, він вхопив дві акумуляторні батареї, вартість яких сягає майже 3500 гривень, та кинувся навтьоки, - пише 0342.ua.
Що заїжджий чоловік робив на Прикарпатті та які наміри щодо викрадених речей були у нього наразі встановлює слідство. Щодо затриманого з речовими доказами вчинення крадіжки зловмисника розпочато кримінальнепровадження за ч.1 ст.185 ККУ.
Викрадені акумулятори правоохоронці повернули власнику. Тим часом перевіряєтьсяпричетність затриманого львів’янина до скоєння інших злочинів на території Прикарпаття.
Коментарі