• Головна
  • ЄРЦ вимагає припинити розміщення реклами працевлаштування на рахунках-фактурах споживачів
15:42, 28 вересня 2015 р.

ЄРЦ вимагає припинити розміщення реклами працевлаштування на рахунках-фактурах споживачів

Споживачі послуг та засоби масової інформації звернули увагу на те, що на рахунках-фактурах споживачів розміщено рекламу працевлаштування. З цього приводу КП «ЄРЦ» роз’яснює, що підприємство не друкує і не доставляє рахунки споживачам, оскільки в ЄРЦ відсутня така виробнича та організаційна можливість.

Натомість КП «ЄРЦ» відповідно до укладеного договору, замовляє лише односторонній чорно-білий друк формату А5 для подальшої доставки. Жодними правовідносинами, що наявні між сторонами, не передбачено заборони чи дозволу на розміщення інформації на зворотньому боці рахунків-фактур.

Така форма співпраці дозволяє забезпечувати вартість друку з доставкою на рівні 30 коп. за один рахунок, що в рази відрізняється від вартості персоніфікованого друку та адресної доставки.

Втім, КП «ЄРЦ» поділяє незадоволення громади змістом нещодавно розміщеної реклами та звернулося з відповідним листом до партнерів.

«Вважаємо, що певна інформація, що розміщена на звороті рахунків-фактур завдає шкоди діловій репутації нашого підприємства, адже містить пропозиції мешканцям міста Івано-Франківська щодо роботи на території держави-агресора Росії.

Покладаємось на Ваше розуміння неприпустимості будь-якого сприяння ворожій нам державі та дотримання у подальшому партнерських відносин.

З огляду на зазначене вище, вимагаємо від Вас припинити практику розміщення інформації подібного чи аналогічного змісту на зворотніх сторонах рахунків-фактур та не допускати у майбутньому відповідних ситуацій.», – йдеться у листі.

Яремі001-724x1024

Яремі001-724x1024

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #ЄРЦ #рахунок #реклама
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...