• Головна
  • Стратегія розвитку Івано-Франківська - одна з найгірших в Україні – експерти
14:21, 30 вересня 2015 р.

Стратегія розвитку Івано-Франківська - одна з найгірших в Україні – експерти

Стратегія розвитку Івано-Франківська – одна з найгірших в Україні. Положення документу не мають жодного практичного значення і не відображають реалій розвитку міста.

Це випливає із аналізу практик всіх обласних центрів України, що провели експерти Центру політичних студій та аналітики, - пише 0342.ua.

«Головним недоліком більшості стратегій є відсутність конкретики:  шаблонність стратегічних цілей, розмитість формулювань операційних цілей і завдань, відсутність оцінки кількох сценаріїв розвитку й необхідних ресурсів для виконання стратегії, - зазначає Володимир Тарнай, експерт Центру політичних студій та аналітики. – Стратегія розвитку Івано-Франківська є негативним прикладом, адже містить майже всі зазначені помилки і не відповідає поставленим цілям»

Стратегія розвитку міста – документ, який відображає перспективу розвитку і всі ті ресурси, які необхідні для цього. Він має містити стратегічні та операційні цілі, завдання та заходи з їх реалізації, строки виконання, зазначати відповідальних за це осіб та конкретні індикатори, за якими можна було б перевірити ефективність виконання.

Стратегія розвитку Івано-Франківська є негативним прикладом, адже не містить конкретики і не відповідає поставленим цілям

Аналіз стратегій розвитку обласних центрів був проведений Центром політичних студій та аналітики за підтримки Програми розвитку ООН в Україні. У рамках  проекту “Підвищення поінформованості громадськості про місцеві бюджети в Україні» протягом лютого-вересня 2015 року проводилися такі активності:  моніторинг близько 60 офіційних вебсайтів місцевого самоврядування, розіслано більше 60 запитів, зібрано, систематизовано та проаналізовано стратегії розвитку обласних центрів та звітів з їх виконання за 2012-2015 років. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Івано-Франківськ #новини Івано-Франківська #розвиток #стратегія #місто
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...