
12:26, 1 жовтня 2015 р.
На Прикарпатті у знак протесту проти бездоріжжя люди перекрили дорогу
Сьогодні, 1 жовтня, о 9.00 жителі Довгого Войнилова, протестуючи проти бездоріжжя, перекрили дорогу обласного значення Калуш-Жидачів.
За словами громадського активіста Петра Тимківа, зараз перед в’їздом у Довгий Войнилів, з боку Калуша, проїзд транспортних засобів заблокували більше 50 осіб, повідомляє КалушФМ.
Обурені мешканці Довгого Войнилова вимагають ремонту дороги Калуш-Жидачів. Люди запевняють, що стоятимуть, допоки туди не приїдуть представники районної влади.
За непідтвердженою інформацією, аналогічна акція з перекриттям дороги зараз відбувається в селі Монастирець на Львівщині, через яке теж проходить дорога Калуш-Жидачів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:08
24 грудня
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
11:05, 19 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня

Коментарі